Close

Parawany

Parawany

Najszybszym i najłatwiejszym sposobem na wydzielenie kawałka przestrzeni jest ustawienie parawanu. Sprawdzają się one w wielu sytuacjach – są konieczne w gabinetach lekarskich, fizjoterapeutycznych czy kosmetycznych, w przymierzalniach i szatniach, stałe boksy wyznaczają najczęściej stanowiska medyczne do zabiegów i badań.

  • wolnostojące pojedyncze panele,

  • wolnostojące panele łączone w ciągi, rozkładane na zasadzie harmonijki, mocowane do ściany,

  • wolnostojące składane,

  • zabudowy stałe.

W ramach naszych trzech podstawowych linii produktów tworzymy parawany o następujących cechach:

  • Omega ECO Line – prosta, lekka konstrukcja; w skład systemu ECO wchodzi profil o cechach zawiasu, co umożliwia produkcję parawanów z paneli składanych jak harmonijka;

  • Omega QUBE Line – solidny, o szerszym zastosowaniu, z możliwością stosowania różnego rodzaju płyt, a także tkanin i pianek wygłuszających, łączników i zawiasów dających duże możliwości aranżacji, a także umożliwiający tworzenie dużych, jednorodnych powierzchni graficznych. System QUBE wyposażony jest w szereg zróżnicowanych łączników i zawiasów, za pomocą których można stworzyć konstrukcje stałe i mobilne, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

  • Omega ROUND Line – to system służący do konstrukcji stałych boksów i tworzenia stałej zabudowy.

W przypadku każdego z rozwiązań istnieje możliwość zastosowania różnych wypełnień, blokujących lub przepuszczających światło – w zależności od wymagań Klienta.

Obok parawanów specjalistycznych proponujemy także konstrukcje typowo dekoracyjne. Konstrukcja aluminiowa zapewnia możliwość wieloletniego użytkowania, natomiast dekoracyjne wypełnienie, w tym szkło lub drewno zapewnia wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Parawan będzie świetnie wyglądał zarówno w salonie, jak i w biurze.