Close

Tablice informacyjne

Oznakowanie – informacja wizualna

Każdy budynek, który pełni funkcje publiczne lub komercyjne, wymaga odpowiedniego oznakowania. Informacje o tym, co i gdzie się znajduje, ułatwiają potencjalnym Klientom i interesantom dotarcie do naszej celu. Podstawą jest jasny i czytelny przekaz, jednak zdecydowanie nie można zapominać o atrakcyjnej formie. To wszystko zapewniają różnorodne tabliczki informacyjne. Nasza firma Omega System wychodzi z propozycją szerokiej gamy produktów służących do oznakowania zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych powierzchni budynków. Produkowane przez nas tablice informacyjne wyróżnia nie tylko estetyka, ale także przejrzystość i konkurencyjna jakość wykonania.

Omega System SIGNS – system oznakowania wewnątrz budynków

Profile Omega System SIGNS zostały stworzone z myślą o komponowaniu własnych tabliczek informacyjnych. Ich wymiary i układ zależą od indywidualnych preferencji i potrzeb Klientów. W skład opracowanego przez nas systemu wchodzą w głównej mierze tablice informacyjne z wymiennymi panelami lub ze stałym szyldem. Podstawą ich konstrukcji są profile aluminiowe, a możliwość zamówienia dowolnego wypełnienia sprawia, że tablica informacyjna może zostać dostosowana do niemalże każdego wnętrza. Tego typu szyldy charakteryzują się szybką i stosunkowo łatwą wymianą paneli, a we wszystkich modelach można wybierać zarówno kolor, jak i formę i krój czcionki. Szczegółowe wymiary także uwzględnione są po konsultacji z Klientem. Na szczególną uwagę zasługuje paleta wyboru. Tablice i szyldy informacyjne oferowane przez Omega System spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających interesantów. W naszym asortymencie znajdują się: tablica informacyjna przydrzwiowa, piktogramy, tablice boczne oraz tabliczki podwieszane i zawieszki naścienne.

Pylony

Najnowocześniejszym i jednocześnie najskuteczniejszym nośnikiem komunikatu i reklamy są pylony. Tego typu tablica informacyjna charakteryzuje się sporymi gabarytami, które skutecznie przyciągają uwagę potencjalnego Klienta. Po prostu nie da się przejść obok nich obojętnie! W Omega System doskonale zdajemy sobie sprawę z zalet pylonów, dlatego oferujemy tablice i szyldy zarówno do ekspozycji na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Oferowane przez nas produkty wyróżnia nie tylko uniwersalność, ale także estetyka profili aluminiowych i płyt kompozytowych. Pylony naszej produkcji można dodatkowo wyposażyć w moduł komputerowy, diody LED, ramki do ekspozycji grafik lub wysokiej jakości półki na ulotki firmowe.

Kasetony

Kaseton to odmiana reklamy naściennej, która najczęściej podświetlana jest od zewnątrz. Tego typu tablica informacyjna bardzo często stosowana jest w centrach handlowych. Produkowane przez nas kasetony zezwalają na wymianę grafiki i swobodny dostęp do wewnętrznej konstrukcji reklamy.

Słupki informacyjne i kierunkowe

Kierunkowa tabliczka informacyjna ustawiona na słupie stanowi atrakcyjne uzupełnienie zewnętrznych elementów oznakowania. Dobrze eksponowane komunikaty umieszczone w kluczowych miejscach znacznie ułatwiają orientacje w przestrzeni. Tabliczki informacyjne produkowane przez naszą firmę wykonywane są w kształcie wyznaczonym przez Klienta. Na każdym słupku może znajdować się nawet kilkanaście tablic-kierunkowskazów, a do wytworzenia każdej z nich użyliśmy trwałej i sztywnej płyty aluminiowo-kompozytowej.

Tablice i szyldy

W Omega System doskonale zdajemy sobie sprawę, że tradycyjne tablice i szyldy informacyjne nie muszą być nudne. Wystarczy atrakcyjna grafika, dobrze dobrana kolorystyka oraz nietuzinkowy wzór, aby wydobyć z tej typowo informacyjnej formy walory estetyczne. Chyba nie musimy dodawać, że tak wykonane tabliczki informacyjne stanowią również świetną wizytówkę firmy.

Tablice administracyjne i numery domów

Tabliczka informacyjna zawierająca nazwę i numer ulicy powinna być nie tylko czytelna, ale przede wszystkim dobrze widoczna nawet z dużej odległości. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego oferujemy wysokiej jakości tablice, ułatwiające dotarcie do celu. W naszym asortymencie można znaleźć tablice w formie płaskiej, przestrzennej, a nawet podświetlanej.

Litery i elementy przestrzenne

W oferowanym asortymencie znajdziesz także liczne elementy urozmaicające wnętrze biur i gabinetów. Za ich pomocą można oznaczyć wejście do budynku lub wykorzystać je w inny dowolny sposób. Litery i znaki przestrzenne w głównej mierze wykonane są z pleksi, styroduru lub płyt Dibond oraz PVC. Już sam przegląd materiałów, z których tworzy się tablice informacyjne, dowodzi ich różnorodności. Dodatkowo w Omega System proponujemy odejście od standardowych form i zmianę rozmiaru, koloru, a nawet grubości liter. W porozumieniu z Klientami tworzymy szyldy informacyjne, tablice i reklamy, które z pewnością rzucą się w oczy przechodniów. Każda osoba zainteresowana naszymi usługami może liczyć na kompleksową obsługę w zakresie doboru odpowiedniej formy informacyjnej i dodatków umożliwiających wyróżnienie się z tłumu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Tabliczki informacyjne i szyldy reklamowe nie muszą być nudne. Postaw na Omega System i wybierz oryginalność!

Szukasz najnowocześniejszych i jednocześnie najskuteczniejszych nośników komunikatu i reklamy? Bardzo dobrze się składa! W tej kategorii prezentujemy wysokiej jakości produkty, takie jak tablice informacyjne, szyldy reklamowe i drobne elementy oznaczające budynki. Tego typu wyroby ułatwią nie tylko dotarcie do celu, ale także zapoznanie się z podstawową ofertą przedsiębiorstwa. Z elementami oznakowania, które produkujemy, wszyscy mamy do czynienia na co dzień. Każdy z nas mija tablice informacyjne przy wejściu do firmowego biura, a identyfikacja numeryczna budynku znajduje się nad każdą klatką schodową. Cechą wyróżniającą nasze wyroby od firm konkurencyjnych jest nie tylko oryginalność, ale przede wszystkim funkcjonalność i zwiększona odporność na czynniki zewnętrzne. Tablica informacyjna wyprodukowana przez naszych specjalistów to inwestycja nawet na kilkanaście następnych lat. Kupując w Omega System możesz mieć pewność, że stosunek ceny tablic informacyjnych do jakości ich wykonania będzie stał na najwyższym poziomie. Ponad 20 lat doświadczenia w branży nauczyło nas, że w przekazie reklamowo-informacyjnym ważny jest nie tylko czytelny przekaz, ale również atrakcyjna forma wizualna. Produkując tabliczki informacyjne i szyldy reklamowe zawsze konsultujemy się z interesantem i bierzemy pod uwagę jego wytyczne. Dzięki temu udaje się uzyskać wysokiej jakości innowacyjny produkt, którego cena pozostaje atrakcyjna. Nie wierzysz? Sprawdź. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i na indywidualną konsultację. Podpowiemy, jaka tablica informacyjna bądź szyld reklamowy będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.