Close

Stoiska targowe

Stoiska targowe

Dziś nie wystarczy już zamknąć firmy w czterech ścianach i czekać na klientów. Trzeba wychodzić do ludzi, bezpośrednio oferować im swoje produkty i rozwiązania. Stoiska targowe firmy Omega System znakomicie to ułatwiają. Nasze stoiska wystawiennicze to solidnie wykonane przenośne konstrukcje, które pozwalają w szybki i łatwy sposób przetransportować i rozłożyć stanowisko w dowolnym miejscu. Reklama, informacja, wystawa – każde stoisko promocyjne Omega System sprosta tym wszystkim funkcjom dzięki różnorodności i elastyczności oferowanych przez nas elementów. Na naszych ściankach i pylonach można rozpiąć grafiki prezentacyjne, na ladach rozłożyć produkty do degustacji, a na stojakach na ulotki umieścić materiały reklamowe. Budując stoisko na targach wykorzystujemy wybrane przez Państwa obrazy, zdjęcia i grafiki, dostosowując nasze ramy do koniecznych rozmiarów i układu.

Stoiska promocyjne Omega System zbudowane są z profili aluminiowych anodowanych lub malowanych proszkowo. Wszystkie szczegóły wyglądu ustalane są indywidualnie z zamawiającymi stoiska wystawiennicze Klientami. Układ, w jakim zrealizowane będzie stoisko wystawowe może być modyfikowany na wiele sposobów, a do tego za każdym razem montowany inaczej – ramy są przystosowane do wielokrotnego użytku, nawet po zmianie ustawienia. Oferujemy także realizacje wielkogabarytowe i o nietypowych kształtach. Tworząc stoiska promocyjne bazujemy na materiałach najwyższej jakości. Zgodnie z życzeniem Klientów dobieramy odpowiednie oświetlenie ledowe lub halogenowe i kolorystykę.

Stoiska MOBILNE

to przede wszystkim:

  • stoiska QUBE – doskonałe zwłaszcza tam, gdzie konieczna jest rekonfiguracja oraz zmiany formy stoisk; to stoiska modułowe, które można ustawić na różne sposoby;

  • stoiska ECO – z wykorzystaniem profili zawiasowych, kompaktowe i banalnie proste w montażu.

Stoiska targowe

Firma Omega System kompleksowo przygotuje stoisko na targach. Państwo przekazują nam swój zamysł, a my zajmujemy się resztą – projektujemy, wykonujemy oraz montujemy we wskazanych przez Państwa miejscu i czasie standardowe lub nietypowe stoisko reklamowe, wedle indywidualnego projektu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi, jaką dla promocji firmy ma dobre zaprezentowanie się na imprezie takiej jak targi. Kluczowym elementem w tym przypadku jest dopracowane w najmniejszych detalach targowe stoisko promocyjne. Najwyższa jakość, precyzja wykonania i niebanalny design naszych oryginalnych konstrukcji będą doskonałym tłem dla prezentacji Państwa firmy.

Stoiska wystawowe Omega System zbudowane są z aluminiowych profili anodowanych w kolorze srebrnym lub dowolnym innym z palety RAL. Dzięki swojej budowie stoiska reklamowe mogą być wykorzystywane wielokrotnie, a co więcej – za każdym razem łączone w innych układach i konfiguracjach. Dostosują się tym samym do kolejnych targów czy eventów, w jakich przyjdzie Państwu uczestniczyć. Stosujemy najwyższej jakości materiały – płyty meblowe, tworzywa sztuczne, szkło hartowane i inne. Dobieramy odpowiednią kolorystykę i dodatki. Państwa stoisko wystawowe może się składać z gablot, witryn, regałów, dołożymy blaty proste i o nietypowych kształtach, a także podesty do ekspozycji produktów. Istnieje możliwość zamontowania oświetlenia czy dodania logo bądź przestrzennych napisów. Stojaki na ulotki, tablice informacyjne i elementy dekoracyjne dopełnią całości.

Stoiska targowe Omega System dostępne są w standardowych wymiarach i formach, ale zawsze istnieje możliwość wyboru innej opcji. Dostosowujemy projekty do potrzeb naszych Klientów i wykonujemy konstrukcje indywidualne na zamówienie. Jednocześnie dbamy o to, by cena pozostawała korzystna.

Stoiska targowe to przede wszystkim:

  • stoiska QUBE – złożone z kompaktowych ram, łatwe w transporcie, montażu, niekłopotliwe w magazynowaniu. Ich podstawową zaletą jest możliwość różnej konfiguracji, dlatego mogą być one wykorzystywane wielokrotnie na kolejnych imprezach. Ich montaż i demontaż możliwy jest bez użycia narzędzi;

  • stoiska ROUND – konstrukcja tych stoisk bazuje na okrągłym profilu, umożliwiającym budowę solidnych zespołów elementów.

system ram Omega QUBE Line – dowiedz się więcej