Close

Stoiska targowe

Stoiska targowe

Dziś nie wystarczy już zamknąć firmy w czterech ścianach i czekać na klientów. Trzeba wychodzić do ludzi, bezpośrednio oferować im swoje produkty i rozwiązania. Stoiska targowe firmy Omega System znakomicie to ułatwiają. Nasze stoiska wystawiennicze to solidnie wykonane przenośne konstrukcje, które pozwalają w szybki i łatwy sposób przetransportować i rozłożyć stanowisko w dowolnym miejscu. Reklama, informacja, wystawa – każde stoisko promocyjne Omega System sprosta tym wszystkim funkcjom dzięki różnorodności i elastyczności oferowanych przez nas elementów. Na naszych ściankach i pylonach można rozpiąć grafiki prezentacyjne, na ladach rozłożyć produkty do degustacji, a na stojakach na ulotki umieścić materiały reklamowe. Budując stoisko na targach wykorzystujemy wybrane przez Państwa obrazy, zdjęcia i grafiki, dostosowując nasze ramy do koniecznych rozmiarów i układu.

stoiska targowe

Stoiska promocyjne Omega System zbudowane są z profili aluminiowych anodowanych lub malowanych proszkowo. Wszystkie szczegóły wyglądu ustalane są indywidualnie z zamawiającymi stoiska wystawiennicze Klientami. Układ, w jakim zrealizowane będzie stoisko wystawowe może być modyfikowany na wiele sposobów, a do tego za każdym razem montowany inaczej – ramy są przystosowane do wielokrotnego użytku, nawet po zmianie ustawienia. Oferujemy także realizacje wielkogabarytowe i o nietypowych kształtach. Tworząc stoiska promocyjne bazujemy na materiałach najwyższej jakości. Zgodnie z życzeniem Klientów dobieramy odpowiednie oświetlenie ledowe lub halogenowe i kolorystykę.

Stoiska MOBILNE

to przede wszystkim:

  • stoiska QUBE – doskonałe zwłaszcza tam, gdzie konieczna jest rekonfiguracja oraz zmiany formy stoisk; to stoiska modułowe, które można ustawić na różne sposoby;

  • stoiska ECO – z wykorzystaniem profili zawiasowych, kompaktowe i banalnie proste w montażu.

Stoiska targowe

Firma Omega System kompleksowo przygotuje stoisko na targach. Państwo przekazują nam swój zamysł, a my zajmujemy się resztą – projektujemy, wykonujemy oraz montujemy we wskazanych przez Państwa miejscu i czasie standardowe lub nietypowe stoisko reklamowe, wedle indywidualnego projektu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi, jaką dla promocji firmy ma dobre zaprezentowanie się na imprezie takiej jak targi. Kluczowym elementem w tym przypadku jest dopracowane w najmniejszych detalach targowe stoisko promocyjne. Najwyższa jakość, precyzja wykonania i niebanalny design naszych oryginalnych konstrukcji będą doskonałym tłem dla prezentacji Państwa firmy.

Stoiska wystawowe Omega System zbudowane są z aluminiowych profili anodowanych w kolorze srebrnym lub dowolnym innym z palety RAL. Dzięki swojej budowie stoiska reklamowe mogą być wykorzystywane wielokrotnie, a co więcej – za każdym razem łączone w innych układach i konfiguracjach. Dostosują się tym samym do kolejnych targów czy eventów, w jakich przyjdzie Państwu uczestniczyć. Stosujemy najwyższej jakości materiały – płyty meblowe, tworzywa sztuczne, szkło hartowane i inne. Dobieramy odpowiednią kolorystykę i dodatki. Państwa stoisko wystawowe może się składać z gablot, witryn, regałów, dołożymy blaty proste i o nietypowych kształtach, a także podesty do ekspozycji produktów. Istnieje możliwość zamontowania oświetlenia czy dodania logo bądź przestrzennych napisów. Stojaki na ulotki, tablice informacyjne i elementy dekoracyjne dopełnią całości.

Od projektu do realizacji

Stoisko targowe wykonane dla firmy Lilurose

Stoiska targowe Omega System dostępne są w standardowych wymiarach i formach, ale zawsze istnieje możliwość wyboru innej opcji. Dostosowujemy projekty do potrzeb naszych Klientów i wykonujemy konstrukcje indywidualne na zamówienie. Jednocześnie dbamy o to, by cena pozostawała korzystna.

Stoiska targowe to przede wszystkim:

  • stoiska QUBE – złożone z kompaktowych ram, łatwe w transporcie, montażu, niekłopotliwe w magazynowaniu. Ich podstawową zaletą jest możliwość różnej konfiguracji, dlatego mogą być one wykorzystywane wielokrotnie na kolejnych imprezach. Ich montaż i demontaż możliwy jest bez użycia narzędzi;

  • stoiska ROUND – konstrukcja tych stoisk bazuje na okrągłym profilu, umożliwiającym budowę solidnych zespołów elementów.

system ram Omega QUBE Line – dowiedz się więcej

Omega System: działamy od 1991 roku, a nasze stoiska targowe podążają z duchem czasu!

Rozpoczynamy trzecią dekadę naszej działalności. Uważamy, a nawet jesteśmy przekonani, że to doskonale buduje nasz autorytet. Metodą prób i błędów wypracowaliśmy indywidualny system funkcjonowania w branży, którego istotą jest maksymalizacja satysfakcji naszych Klientów. Nie przestajemy się rozwijać i dalej naszym celem jest dbanie o zachowanie jak najwyższych standardów czy to naszych produktów, czy to obsługi. Stoiska targowe od Omega System to prawdziwe perły na rynku. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebne są jakiekolwiek systemy prezentacyjne, przenośne, stacjonarne elementy oznakowania, oraz wystawiennicze stoiska. Wykorzystujemy własny system profili aluminiowych w wielu naszych konstrukcjach. Został on specjalnie opracowany przez naszych najlepszych fachowców. Omega System: działamy od 1991 roku, a nasze stoiska targowe podążają z duchem czasu!

Stoiska targowe Omega System będą świetnie przyciągać wzrok Twoich potencjalnych klientów

Targi branżowe stanowią świetną okazję do zaprezentowania się światu. Możemy tam nie tylko pochwalić się szczególną jakością usług czy produktów, ale także pokazać, jak to wygląda od przysłowiowej kuchni. Stoisko wystawowe musi przyciągnąć uwagę wszystkich przechodzących osób. Nasze stoiska wystawiennicze wykorzystują nowoczesne technologie, co sprawia, że idealnie dostosują się do wszelkich warunków. Co istotne, uwzględniamy indywidualne wytyczne. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo promocja jest ważna, dlatego też nasze stoiska reklamowe są wykonywane z absolutną dbałością o każdy szczegół, z uwzględnieniem atrakcyjnej ceny. Warto wspomnieć, że ze względu na obecną sytuację na świecie, miejsce na targowe stoisko jest skutecznie ograniczane. Dlatego też Omega System dba o to, aby każdy element miał wiele różnych zastosowań. Z nami nie musisz martwić się o to, że zastaną Cię trudne warunki przestrzenne; za każdym razem możesz się do nich dostosować.

Czym powinny się cechować dobre stoiska targowe?

Istotne jest, aby zaprojektować przestrzeń w odpowiedni sposób. Nie tylko estetyczna aranżacja, ale także funkcjonalność się liczy. Poza tym dobra gra świateł zapewnia skuteczne przyciągnięcie wzroku. Dlatego też, jeśli takie jest życzenie Klientów, możemy dobrać oświetlenie ledowe lub halogenowe. Kolorystyka często stanowi kwestię indywidualną, niemniej ten element jest także niezwykle istotny.

Dlaczego stoiska targowe Omega System to gwarancja doskonałej jakości

Atrakcyjna cena idzie u nas w parze z najwyższą jakością. Dzięki temu możemy cieszyć się gromadami zadowolonych Klientów. To ważne; bez tego bowiem żaden producent nie może uznawać się za lidera w branży. Nasze stoiska targowe to gwarancja wypełnienia wszelkich standardów. Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego rozważając zakup stoiska targowego warto zaufać Omega System?

Działamy już trzecią dekadę. Wykonujemy nie tylko stoiska targowe, ale i całą gamę systemów wystawienniczych i prezentacyjnych. Produkty Omega System możesz spotkać na każdym kroku, czy to w muzeum, urzędzie, czy na rynku w mieście. Naszemu doświadczeniu zaufały rzesze Klientów. Mamy szeroki asortyment, który warto przejrzeć. Z całą pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. powinno prezentować się ze wszech miar dobrze. U nas masz to zagwarantowane razem z nadzwyczajną wartością estetyczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!