Close

Ścianki biurowe

Projektując miejsce pracy wyposażone w ścianki i przegrody biurowe, należy pamiętać o przestrzeganiu przepisów BHP i zapewnieniu komfortu pracy osób wypełniających swoje obowiązki w biurze. Zachowanie odpowiednio dużej przestrzeni wokół stanowiska, poprawnie zainstalowana przegroda na biurko i ustawienie jej tak, aby chronić oczy przed światłem słonecznym – to tylko kilka z szeregu wytycznych, jakie należy brać pod uwagę. Dobrze zaplanowane i funkcjonalne stanowisko pracy z zainstalowanymi dodatkami, takimi jak ścianka działowa biurowa, jest gwarancją nie tylko bezpieczeństwa, ale także wydajności i dobrego samopoczucia pracowników. W biurach typu open space stosunkowo łatwo zaaranżować przestrzeń i postawić ścianki działowe na biurko tak, aby uzyskać optymalny w danych warunkach efekt. Co więcej, możliwa jest jego szybka reorganizacja. Tym bardziej, że oferowana przez nas ścianka do biura to całkowicie mobilny element. Jej zastosowanie jest połączeniem intymności pracowników z ułatwieniem komunikacji pomiędzy nimi. Omega System proponuje rozwiązania, które umożliwiają funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni. Dodatkowo, produkty takie jak przegroda biurkowa lub ścianki działowe do biura zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Sprawdzają się one zarówno w wielkopowierzchniowych miejscach pracy, jak i takich, gdzie kilka stanowisk trzeba zmieścić na stosunkowo małej przestrzeni. Bardzo komfortowym rozwiązaniem organizującym powierzchnię biura są:

 • ścianki działowe na biurko,

 • ścianki podłogowe niskie i wysokie,

 • nadstawki na biurka,

 • nowoczesne boksy.

Wyżej wymienione elementy pełnią następujące funkcje: dzielą przestrzeń na indywidualne, bardziej intymne stanowiska i wpływają na obniżenie natężenia hałasu. Ścianki biurowe działowe wydzielają też sektory organizacyjne, a przegroda biurkowa służy za tablicę informacyjną.

Przegrody biurowe, ścianka do biura oraz boksy wykonywane są z profili aluminiowych, gdzie ich wypełnienie mogą stanowić:

 • płyty meblowe,

 • lekkie płyty z tworzyw sztucznych,

 • płyty tapicerowane,

 • płyty wypełnione pianką,

 • szkło oraz pleksi,

 • wysokiej jakości tkaniny,

 • płyty przepuszczające światło.

W Omega System dysponujemy autorskimi i innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu produkcji konstrukcji, takich jak ścianka działowa do biura. Nasza firma od ponad 20 lat wyposaża zarówno niewielkie, jak i duże przestrzenie typu open space. Realizowane przez nas projekty wdrażamy z wykorzystaniem nowoczesnych profili:

 • ROUND Line – estetyczne i solidne profile nośne,

 • ECO Line – najlżejsze, proste i ekonomiczne produkty,

 • QUBE Line – ścianki z możliwością zastosowania różnego rodzaju płyt.

Każde z wyżej wymienionych rozwiązań posiada szereg opcji modyfikacyjnych, dzięki którym oferowane przez nas ścianki działowe biurowe można z łatwością dostosować do potrzeb użytkowników. Rearanżacja układów nie zajmuje więcej niż kilka minut i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

ścianki biurowe

Ścianki i przegrody biurowe to nie tylko elementy aranżacyjne. Zadbaj o komfort pracy swoich pracowników!

Szukasz pomysłu na praktyczną i oryginalną aranżację biura? Przegrody i ścianki biurowe, które dla Ciebie przygotowaliśmy to świetny sposób na zaprojektowanie miejsca pracy. Chcąc zapewnić swoim pracownikom komfortowe i intymne warunki warto zainteresować się dodatkiem, takim jak ścianka do biurka. Tego typu akcesoria open space dają dużo możliwości aranżacji, pozwalając na tworzenie maksymalnie funkcjonalnych konstrukcji. Ścianki działowe na biurko dostępne w naszej ofercie wyróżniają się nowoczesnym i estetycznym designem oraz możliwością łączenia elementów w ciąg jednorodnych powierzchni graficznych. Jednocześnie nie zapominamy, że kluczową kwestią w produkcji paneli jest ich jakość. Ścianka działowa na biurko oraz przegrody biurowe sygnowane logo Omega System wykonane są z trwałych i solidnych materiałów. Od ponad 20 lat korzystamy z najwyższej klasy płyt meblowych, tworzyw sztucznych lub pleksi, które sprawiają, że proponowane przez nas ścianki biurowe są podstawą wyposażenia wielu zarówno dużych, jak i mniejszych przestrzeni. Na szczególną uwagę zasługuje także niezwykle konkurencyjny cennik. Mając pieczę nad funkcjonalnością i wysoką jakością naszych wyrobów pamiętamy o tym, że priorytetowym czynnikiem decyzyjnym pozostaje cena. Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami pracującymi w Omega System. Zweryfikuj, w jaki sposób biurowe ścianki działowe są w stanie poprawić organizacje przestrzeni biura i zadbaj o komfort pracy Twoich pracowników!

ścianki biurowe

ścianki wygłuszające

O czym należy pamiętać w kwestii planowania przestrzeni biura? Ścianki biurowe to podstawa!

Jak odpowiednio podejść do aranżacji biura? To pytania stawia sobie wielu przedsiębiorców. Zdobycie odpowiedniego lokalu jest zaledwie początkiem. Aby pracownicy mogli wykonywać swoje obowiązki odpowiednio, potrzebują ku temu określonych warunków. W przypadku prac biurowych to nie tylko podział przestrzeni, czyli wydzielenie stref, ale także ścianki biurowe. Dlaczego? Cóż, przegrody biurowe są bardzo często podstawową potrzebą. Umożliwiają one bowiem poczucie prywatności, a więc tym samym swobodę pracy. To niezwykle istotne szczególnie podczas pracy dokumentacyjnej, gdzie znajdują się wrażliwe dane, które wymagają szczególnej koncentracji. Ścianki działowe biurowe gwarantują więc bezpieczeństwo oraz cenną izolację. Przestrzeń musi być funkcjonalna i maksymalizować komfort pracy. W przeciwnym wypadku trudno mówić o efektywności pracowników. Dlatego więc warto zwrócić uwagę na biurowe ścianki działowe z asortymentu Omega System. Dbamy o najwyższą jakość i fachową konsultację.

Dlaczego warto nam zaufać? Firma Omega System to gwarancja najwyższych standardów

Wiemy, że niektóre biura po prostu muszą wykorzystywać ścianki działowe do biura. To na przykład firmy call center, w których co chwila prowadzi się prywatne rozmowy. Ogrom telefonów i wrażliwych danych stawia swoje warunki. Niemniej jednak ścianki biurowe to nie tylko element wykorzystywany w takich miejscach. Przecież w przebieralniach sklepowych czy gabinetach kosmetycznych, ale także i u lekarza znajdujemy liczne parawany. Ścianki biurowe Omega System idealnie nadają się do tzw. przestrzeni open space. Tłumią one hałas, delikatnie izolując pracownika od zmniejszających uwagę czynników, nie blokując przy tym dostępu. To świetny pomysł na kreatywne i ergonomiczne wykorzystanie miejsca. Nasze biurowe ścianki działowe znaleźć można w wariantach kolorystycznych, ale i także w przezroczystych odsłonach. To wiele ułatwia. Z nami masz pewność, że otrzymasz produkt spełniający wszelkie standardy. Mamy cenne doświadczenie i wielu zadowolonych Klientów. Nie czekaj, skontaktuj się z naszymi specjalistami już dziś!

Czy ścianki działowe na biurko mogą być atrakcyjne dla oka?

Z całą pewnością w naszym asortymencie znaleźć można ścianki biurowe w wielu wariantach kolorystycznych. Uwzględniamy potrzeby naszych Klientów, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Pierwszym krokiem jest zawsze rozmowa. Na podstawie wywiadu przygotowujemy projekty, które potem można potwierdzić lub udoskonalać.

Gwarancja jakości od Omega System? Co to oznacza?

Nie jesteśmy gołosłowni. Rozpoczynamy już trzecią dekadę działalności naszej firmy. Tylko ze wszech miar dobre podejście do zamówień oraz potrzeb Klientów umożliwia sukces. Z takiego założenia wychodzimy. Naszą kadrę wypełniają jedynie fachowcy, a asortyment najwyższej jakości produkty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!

Czy na pewno ścianki biurowe działowe na pewno zapewnią komfort pracownikom?

Tak. Jest to popularny środek wykorzystywany w tym celu. To jednak nie tylko komfort pracy, ale także zwiększenie wydajności i efektywności przy kreatywnym wykorzystaniu przestrzeni. Warto zwrócić uwagę na to, że przegrody biurowe zapewniają pewną elastyczność i dopasowanie do miejsca. Nasze boksy, ścianki czy parawany sprawdzą się w wielu miejscach.