Close

Ścianki biurowe

Przestrzeń biurowa

Projektując miejsce pracy wyposażone w ścianki i przegrody biurowe, należy pamiętać o przestrzeganiu przepisów BHP i zapewnieniu komfortu pracy osób wypełniających swoje obowiązki w biurze. Zachowanie odpowiednio dużej przestrzeni wokół stanowiska, poprawnie zainstalowana przegroda na biurko i ustawienie jej tak, aby chronić oczy przed światłem słonecznym – to tylko kilka z szeregu wytycznych, jakie należy brać pod uwagę. Dobrze zaplanowane i funkcjonalne stanowisko pracy z zainstalowanymi dodatkami, takimi jak ścianka działowa biurowa, jest gwarancją nie tylko bezpieczeństwa, ale także wydajności i dobrego samopoczucia pracowników. W biurach typu open space stosunkowo łatwo zaaranżować przestrzeń i postawić ścianki działowe na biurko tak, aby uzyskać optymalny w danych warunkach efekt. Co więcej, możliwa jest jego szybka reorganizacja. Tym bardziej, że oferowana przez nas ścianka do biura to całkowicie mobilny element. Jej zastosowanie jest połączeniem intymności pracowników z ułatwieniem komunikacji pomiędzy nimi. Omega System proponuje rozwiązania, które umożliwiają funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni. Dodatkowo, produkty takie jak przegroda biurkowa lub ścianki działowe do biura zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Sprawdzają się one zarówno w wielkopowierzchniowych miejscach pracy, jak i takich, gdzie kilka stanowisk trzeba zmieścić na stosunkowo małej przestrzeni. Bardzo komfortowym rozwiązaniem organizującym powierzchnię biura są:

 • ścianki działowe na biurko,

 • ścianki podłogowe niskie i wysokie,

 • nadstawki na biurka,

 • nowoczesne boksy.

Wyżej wymienione elementy pełnią następujące funkcje: dzielą przestrzeń na indywidualne, bardziej intymne stanowiska i wpływają na obniżenie natężenia hałasu. Ścianki biurowe działowe wydzielają też sektory organizacyjne, a przegroda biurkowa służy za tablicę informacyjną.

Przegrody biurowe, ścianka do biura oraz boksy wykonywane są z profili aluminiowych, gdzie ich wypełnienie mogą stanowić:

 • płyty meblowe,

 • lekkie płyty z tworzyw sztucznych,

 • płyty tapicerowane,

 • płyty wypełnione pianką,

 • szkło oraz pleksi,

 • wysokiej jakości tkaniny,

 • płyty przepuszczające światło.

W Omega System dysponujemy autorskimi i innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu produkcji konstrukcji, takich jak ścianka działowa do biura. Nasza firma od ponad 20 lat wyposaża zarówno niewielkie, jak i duże przestrzenie typu open space. Realizowane przez nas projekty wdrażamy z wykorzystaniem nowoczesnych profili:

 • ROUND Line – estetyczne i solidne profile nośne,

 • ECO Line – najlżejsze, proste i ekonomiczne produkty,

 • QUBE Line – ścianki z możliwością zastosowania różnego rodzaju płyt.

Każde z wyżej wymienionych rozwiązań posiada szereg opcji modyfikacyjnych, dzięki którym oferowane przez nas ścianki działowe biurowe można z łatwością dostosować do potrzeb użytkowników. Rearanżacja układów nie zajmuje więcej niż kilka minut i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

Ścianki i przegrody biurowe to nie tylko elementy aranżacyjne. Zadbaj o komfort pracy swoich pracowników!

Szukasz pomysłu na praktyczną i oryginalną aranżację biura? Przegrody i ścianki biurowe, które dla Ciebie przygotowaliśmy to świetny sposób na zaprojektowanie miejsca pracy. Chcąc zapewnić swoim pracownikom komfortowe i intymne warunki warto zainteresować się dodatkiem, takim jak ścianka do biurka. Tego typu akcesoria open space dają dużo możliwości aranżacji, pozwalając na tworzenie maksymalnie funkcjonalnych konstrukcji. Ścianki działowe na biurko dostępne w naszej ofercie wyróżniają się nowoczesnym i estetycznym designem oraz możliwością łączenia elementów w ciąg jednorodnych powierzchni graficznych. Jednocześnie nie zapominamy, że kluczową kwestią w produkcji paneli jest ich jakość. Ścianka działowa na biurko oraz przegrody biurowe sygnowane logo Omega System wykonane są z trwałych i solidnych materiałów. Od ponad 20 lat korzystamy z najwyższej klasy płyt meblowych, tworzyw sztucznych lub pleksi, które sprawiają, że proponowane przez nas ścianki biurowe są podstawą wyposażenia wielu zarówno dużych, jak i mniejszych przestrzeni. Na szczególną uwagę zasługuje także niezwykle konkurencyjny cennik. Mając pieczę nad funkcjonalnością i wysoką jakością naszych wyrobów pamiętamy o tym, że priorytetowym czynnikiem decyzyjnym pozostaje cena. Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami pracującymi w Omega System. Zweryfikuj, w jaki sposób biurowe ścianki działowe są w stanie poprawić organizacje przestrzeni biura i zadbaj o komfort pracy Twoich pracowników!

ścianki wygłuszające