Close

Stojaki reklamowe

Dotarcie z informacją o ofercie do konsumenta wymaga stosowania różnych środków. Każdy jej nośnik może okazać się niezwykle przydatny, zwłaszcza, jeśli będzie on elementem tak znakomicie uniwersalnym, jak stojak reklamowy. Dzięki niemu możemy w estetyczny sposób uzupełnić swoje stoisko targowe o dodatkowe treści, wskazać potencjalnym odbiorcom naszych produktów bądź usług drogę do nas, zamieścić ogłoszenia czy inne ważne informacje – liczba możliwych zastosowań jest niezwykle szeroka. Tym bardziej, że stojaki reklamowe produkowane przez Omega System charakteryzuje zaprojektowana przez doświadczonych fachowców konstrukcja. Dzięki niej stojak informacyjny łączy elegancką, bardzo prostą formę, z dużą wytrzymałością. Tego typu stojaki informacyjne pasować będą do każdego wnętrza i otoczenia, czy to będąc nośnikiem estetycznej, nienachalnej reklamy, czy też ważnych dla odwiedzających dane miejsce osób informacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Eleganckie i funkcjonalne stojaki wystawowe doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu i plenerze

Jako wytwarzający najlepsze stojaki reklamowe producent zadbaliśmy o to, by móc dostarczyć naszym Klientom dokładnie takie wyroby, jakich będą potrzebować. Nasz stojak na reklamę może więc mieć bardzo różne formy. Oferujemy wyposażone w jedną, dużą tablicę (z ramkami zatrzaskowymi lub zwykłymi), a także większą liczbę mniejszych. Stojak wystawowy naszej produkcji z powodzeniom posłuży również jako tablica kierunkowa czy do dystrybucji ulotek bądź innego rodzaju druków, dzięki przeznaczonym do tego przeźroczystym lub kolorowym kieszeniom. Konkretne rozwiązania mogą być różne, zależnie od przeznaczenia danego wyrobu i życzenia Klienta.

Jednak nawet stojak reklamowy w swojej standardowej formie stanowi rozwiązanie o wielkiej uniwersalności, zdolne spełniać rozmaite funkcje. Bywa, że ogłoszenie czy reklama powinna być eksponowana w określonym miejscu tylko przez pewien czas. Elegancki i mobilny, a zarazem stabilny stojak informacyjny znakomicie się w takich sytuacjach przyda. Dzięki niemu umieścimy daną treść w miejscu, w którym na pewno nie umknie ona niczyjej uwadze. Jego wygląd powoduje jednak, że równie dobrze może on stanowić stały element wystroju. Za sprawą prostoty projektu bez żadnego trudu spójnie dopasujemy go do każdej niemal aranżacji. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie rozwiązań idealnie odpowiadających istniejącym w obszarze ekspozycji różnego rodzaju treści potrzebom. Każdy nasz stojak na reklamę jest tego dowodem, a jego cena pozostaje atrakcyjna.