Close

Gabloty na klucze

Gabloty na klucze

Do najważniejszych rzeczy, od których należy wygoda i bezpieczeństwo użytkowania dowolnego rodzaju obiektu czy infrastruktury, należy zachowanie doskonałego porządku. Jest to istotne zwłaszcza w odniesieniu do zarządzania dostępem do poszczególnych pomieszczeń i innych przestrzeni. Umożliwienie pracownikom wygodnej kontroli nad wydawaniem i przechowywaniem służących do tego kluczy to absolutna konieczność. Odpowiednia gablota na klucze stanowi proste rozwiązanie, dzięki któremu będzie to możliwe. Firma Omega System, dzięki bardzo bogatemu doświadczeniu w obszarze projektowania i produkcji różnego rodzaju systemów ekspozycyjnych, oferuje takie gabloty na klucze, które znacznie usprawnią pracę wszelkiego rodzaju zarządców, portierów, czy pracowników ochrony. Jednocześnie, dzięki udanemu wyglądowi, mogą one stanowić jeden z atutów wystroju każdego wnętrza obiektu. Wysoka jakość wykonania i użytych materiałów gwarantuje zaś bardzo długą trwałość, mimo że cena pozostaje atrakcyjna.

Doskonały porządek i kontrola gwarantuje zachowanie pełnego bezpieczeństwa

Istnieją czynności, które, choć nie są skomplikowane, mają ogromne znaczenie, a wszelkie pomyłki i niedopatrzenia mogą mieć poważne i dotkliwe konsekwencje. Należą do nich wszystkie te, które dotyczą zachowania bezpieczeństwa. W przypadku wszelkiego rodzaju obiektów użytkowych, jednym z ważniejszych zadań jest kontrola nad udostępnianiem kluczy do poszczególnych znajdujących się w nich pomieszczeń. Możliwość natychmiastowego wydania dowolnego z nich, a także błyskawicznego skontrolowania kompletności zestawu, to warunek konieczny. Gablota na klucze jest więc obowiązkowym wyposażeniem każdego miejsca, w którym mierzyć się trzeba z podobnymi potrzebami. Zadania, jakie przed nią stoją, są jednak szczególne, jako że ekspozycja tego, co się w niej znajduje nie jest jej jedynym zadaniem. Ze względu na konieczność nieustannego otwierania i zamykania, musi to być wyrób nadzwyczaj solidny. Gabloty na klucze oferowane przez Omega System, dzięki przemyślanym konstrukcjom, zastosowaniu najlepszych materiałów, a także wielkiej wadze przykładanej do jakości na etapie produkcji, spełniają ten warunek z nawiązką.

Podwójne dno, w jakie może być wyposażona nasza gablota na klucze umożliwia umieszczenie większej ich liczby, specjalna konstrukcja zaś częściowe ograniczenie dostępu, tak, by mieli go tylko upoważnieni użytkownicy. To kolejna istotna rzecz, dzięki której produkowane przez nas gabloty na klucze zyskują uznanie kolejnych wymagających odbiorców.

Gabloty na klucze – zobacz różne rozwiązania