Close

Pylony / totemy reklamowe

pylon reklamowy

Jedną z najważniejszych rzeczy, o jakie zadbać musi każde przedsiębiorstwo, by móc odnieść rynkowy sukces, jest to, by pozwolić się zauważyć i znaleźć. Pomimo wielkiego wzrostu roli mediów elektronicznych w szeroko rozumianej komunikacji i reklamie, wciąż ogromne znacznie ma obecność nazw, logotypów i innych elementów identyfikacji wizualnej w przestrzeni publicznej. Pylon reklamowy jest doskonałym ich nośnikiem. Jako wytwarzający najlepsze pylony reklamowe producent, mamy szerokie możliwości dostosowania konkretnego wyrobu do oczekiwań zamawiającego go odbiorcy. Wszystkie totemy reklamowe naszej produkcji charakteryzuje zarówno efektowny wygląd, który zwraca uwagę przechodniów, a jednocześnie nie tworzy niekorzystnego wrażenia reklamy zbyt natarczywej, jak i bardzo wysoka jakość wykonania. Dzięki temu nasze pylony informacyjne z powodzeniem służą wielu już firmom i instytucjom przez długi czas, choć ich cena pozostaje bardzo korzystna.

Omega System to producent pylonów reklamowych najwyższej jakości

Choć totem reklamowy może się wydawać nieszczególnie skomplikowaną konstrukcją, to możliwości jakie oferuje są bardzo szerokie. Dzięki niemu można w elegancki sposób wskazać zmierzającym do nas klientom czy kontrahentom drogę do naszej siedziby, czy po prostu zaznaczyć swoją obecność. W odpowiedniej formie nadaje się także do wykorzystania we wnętrzach budynków – jest wówczas dużo bardziej efektownym i dodającym powagi rozwiązaniem niż np. zwykła tablica powieszona na ścianie. Omega System, jako dostarczający najlepsze totemy reklamowe producent, oferuje zarówno te odpowiednie do zastosowania na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

Pylon reklamowy może służyć informowaniu o obecności w danym miejscu jednego podmiotu, równie dobrze jednak nadaje się na element infrastruktury towarzyszącej obiektowi mieszczącemu ich wiele. Wówczas poszczególne logotypy i nazwy mogą być umieszczane zależnie od zaistniałej w danym momencie potrzeby. Poziom skuteczności, jaką będzie charakteryzowała się reklama na pylonie, zależy od umiejętnego wykorzystania jego potencjału. W zależności od tego, jakiego rodzaju jest konkretny totem reklamowy, gdzie jest umieszczony i jaką rolę pełni, warto doposażać go w dodatkowe akcesoria. Nasze pylony informacyjne mogą być zaopatrzone w oświetlenie, półki na ulotki, ramki do ekspozycji grafik, bądź moduł komputerowy do projekcji zdjęć czy filmów. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów, a także wysokie kompetencje naszych pracowników gwarantują zadowolenie z użytkowania.

pylony – zobacz różne rozwiązania