Close

UWAGA! Informujemy, że od 1 grudnia 2020 roku zmianie ulegają dane naszej firmy. Pełna nazwa brzmi:

Omega System L.Polakowski, M.Serafińska-Polakowska s.c. ul. Pszczelnicza 14, 41-100 Siemianowice Śląskie

jednocześnie informujemy, że NIP, REGON, NUMER KONTA BANKOWEGO pozostają bez zmian.

Osłony higieniczne i akcesoria

Firma Omega System, wiodący producent konstrukcji z lekkich profili aluminiowych, w swojej ofercie ma także osłony higieniczne – do zamontowania w miejscach pracy, urzędach i miejscach użyteczności publicznej. Umożliwiają one bezpieczny kontakt pracowników z klientami i interesantami, zapewniając obu stronom maksymalną ochronę, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu pracy.

W ofercie Omega System znajdują się cztery rodzaje osłon higienicznych:

Wszystkie osłony są wykonywane na indywidualne zamówienie, według wytycznych zamawiającego – tak aby dostosować wymiary osłon idealnie do warunków panujących w danym pomieszczeniu.

   

Przegroda pojedyncza montowana jest przy konkretnym stanowisku, bezpośrednio na ladzie. W ramie z lekkich profili aluminiowych osadzona jest formatka z przezroczystego tworzywa. Ramy są montowane bezpośrednio do blatów za pomocą specjalnych uchwytów. Jak zawsze w firmie Omega System stawiamy na wygodę i funkcjonalność, dlatego nasze osłony można w razie potrzeby szybko rozmontować i przenieść. Są to konstrukcje wielorazowego użytku.

Przegrody podwójne polecamy do biur i urzędów ze stanowiskami wieloosobowymi. Formatki z przezroczystego tworzywa są osadzone w ramach aluminiowych i montowane do lady. Tworzywo oddziela nie tylko klientów od pracowników, ale może być także zamontowane pomiędzy poszczególnymi stanowiskami, żeby zapewnić maksymalną ochronę każdemu pracownikowi i zminimalizować kontakt pomiędzy osobami zajmującymi sąsiednie stanowiska.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy także osłony higieniczne z podstawami. One także wykonane są z bezpiecznego przezroczystego tworzywa i osadzone w aluminiowych ramach. Przy czym montaż do lady bądź biurka nie odbywa się za pomocą specjalnych uchwytów, lecz przegroda jest osadzona na 40-centymetrowych podstawach. Oczywiście wymiary osłony i ram dostosowujemy do potrzeb klienta.

Specjalnie na potrzeby klientów stworzyliśmy przenośne osłony higieniczne, których montaż nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Przegroda jest wykonana wyłącznie z przezroczystego tworzywa, bez dodatkowej ramy. Oczywiście w tworzywie można wyciąć prześwit umożliwiający np. wymianę dokumentów albo przekazywanie towarów. Wymiary dostosowujemy do wytycznych otrzymanych od zamawiającego. Taka przenośna osłona higieniczna może być ustawiona bezpośrednio na biurku, ladzie bądź na dowolnej innej płaskiej powierzchni. Specjalna konstrukcja zapewnia jej stabilność, a w razie potrzeby można ją błyskawicznie ściągnąć i złożyć, co ułatwia przechowywanie bądź transport.

Oferujemy także:

ekrany ochronne – przegrody stanowiskowe

lekkie przegrody między stanowiskami – idealne do salonów kosmetycznych oraz fryzjerskich

stojaki na środki do dezynfekcji

naklejki ostrzegawcze

Firma Omega System oddaje swoje doświadczenie w służbie społeczeństwu. Szczególnie w tych trudnych czasach potrzebujemy narzędzi, które umożliwią nam komfortową pracę, jednocześnie zapewniając maksymalną ochronę. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze osłony higieniczne spełniały te warunki.