Close

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze

Każda ekspozycja, zarówno ta muzealna, jak i promocyjna, wymaga zastosowania elementów służących do prezentacji informacji np. treści drukowanych, grafiki itp. Aby robić to w sposób skuteczny, należy do tego wykorzystać odpowiedniego rodzaju systemy wystawiennicze. Do najpopularniejszych rozwiązań wykorzystywanych w czasie ekspozycji zaliczamy:

Tego typu wystawiennicze systemy to uniwersalne narzędzia, które można spotkać nie tylko na wystawach w witrynach sklepowych, ale także w holach biurowców czy w obrębie stoisk targowych i promocyjnych. Firma Omega System dba o to, aby standardowe systemy ekspozycyjne nie ginęły w tłumie bliźniaczo podobnych rozwiązań. Każda nasza realizacja charakteryzuje się estetyką wizualną i maksymalną funkcjonalnością. Oferujemy system wystawienniczy najwyższej jakości, zachowując przy tym najbardziej konkurencyjne ceny. Jako renomowany producent wzbogacamy nie tylko kompleksowe realizacje. Nasz system wystawienniczy dostępny jest również, jako niezależny produkt przeznaczony do sprzedaży.

Jako producent dostarczający najlepsze systemy ekspozycyjne, odmieniamy oblicza wystaw

Linkowe systemy wystawiennicze to zestawy uchwytów i cienkich stalowych linek, które umożliwiają wieszanie na nich ram oraz kieszeni na druki. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest użycie dystansów, czyli aluminiowych elementów służących do mocowania tablic do ścian i specjalnych plansz. Elementy przytwierdzane za ich pomocą mogą być wykonane z różnych materiałów. Od szkła, po laminaty czy płyty kompozytowe. Tego typu systemy ekspozycyjne produkowane przez Omega System zdadzą swój egzamin w każdych warunkach. Ciekawą alternatywą do wykorzystania podczas ekspozycji lub wystawy pozostają ramki zatrzaskowe. Te oferowane przez naszą firmę, wyróżniają się cienkimi zewnętrznymi profilami, które nadają ramce czystą i nierzucającą się w oczy formę. Nie dominuje ona nad prezentowanymi treściami, dlatego przekaz oferowany przez takie wystawiennicze systemy pozostaje czytelny i dobrze rozumiany przez potencjalnych Klientów. Mianem ekspozytorów możemy określić stojaki akrylowe zarówno w wersjach stojących, jak i wiszących. Stosowane są zazwyczaj jako systemy ekspozycyjne na druki.

Wymagania, jakie wiążą się z ekspozycją różnego rodzaju treści, ulegają obecnie bardzo istotnym zmianom. Aktualnie prawdziwej rewolucji podlega muzealnictwo, a o coraz lepsze jakościowo systemy wystawiennicze starają się także innego rodzaju przedsięwzięcia promocyjne i informacyjne. W Omega System, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kwalifikacjom swoich pracowników, skutecznie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Oferujemy systemy ekspozycyjne wysokiej jakości, a cena każdego z nich pozostaje konkurencyjna.

Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji? Wybierz systemy wystawiennicze, które zaskakują oryginalną formą

W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z konkurencyjnością w niemalże każdej branży. Głównym zadaniem wielu przedsiębiorców i handlowców jest skuteczna walka o względy Klienta. Dostępne u nas nowoczesne systemy wystawiennicze umożliwiają stworzenie innowacyjnych ekspozycji, które z pewnością zauważy każdy przechodzień. W końcu nie od dziś wiadomo, że dobrze zaprezentowana informacja zostanie lepiej zapamiętana przez odbiorcę. Jako producent, z zaangażowaniem dbamy o to, aby produkowane przez nas systemy ekspozycyjne wyróżniały się nie tylko designem i najwyższą jakością, ale także olbrzymią funkcjonalnością. Łącząc wcześniej wymienione czynniki zachowujemy niezwykle atrakcyjne ceny. Właśnie dlatego systemy ekspozycyjne naszej produkcji są realizacjami wzbogacającymi kompleksowe wystawy, a w sprzedaży są również dostępne jako niezależny produkt dla indywidualnego Klienta. W naszym bogatym asortymencie znajdziesz praktyczne systemy wystawiennicze w kilku wersjach. To gwarancja, że przynajmniej jeden z nich sprosta Twoim nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Od ponad 20 lat produkujemy systemy ekspozycyjne w postaci konstrukcji aluminiowych oraz linkowych, wszelkiego rodzaju ram i ramek zatrzaskowych oraz wysokiej jakości ekspozytorów na broszury i ulotki. Zachęcamy do sprawdzenia oferty i skorzystania z naszych usług. Postaw na ekspozycję od Omega System i przekonaj się, że systemy wystawiennicze mogą być atrakcyjne wizualnie, jakościowo oraz cenowo.