Close

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze

Każda ekspozycja – czy to muzealna, czy o charakterze promocyjnym – wymaga zastosowania elementów służących do prezentacji informacji, np. treści drukowanych, grafiki itp. Służą do tego odpowiedniego rodzaju systemy wystawiennicze. Najpopularniejsze rozwiązania wykorzystywane w czasie ekspozycji to:

  • system linkowy,
  • dystanse,
  • ramki,
  • ramki zatrzaskowe,
  • ekspozytory na druki i ulotki,
  • tacki degustacyjne.

Tego typu wystawiennicze systemy to uniwersalne narzędzia, które można spotkać na wystawach, w witrynach sklepowych, holach biurowców, na biurkach i ladach, w obrębie stoisk targowych i promocyjnych itd. Firma Omega System dba o to, by te standardowe realizacje nie zginęły w tłumie im podobnych. Każdy nasz system wystawienniczy jest estetyczne wizualnie i maksymalnie funkcjonalny. Oferujemy produkty najwyższej jakości, jednocześnie zachowując konkurencyjne ceny Korzystamy z nich przede wszystkim do wzbogacenia kompleksowych realizacji, lecz oferujemy je także jako niezależny produkt do sprzedaży.

Omega System to dostarczający najlepsze systemy wystawiennicze producent, który odmieni oblicze każdej ekspozycji

Linkowy system wystawienniczy to zestaw uchwytów i cienkich stalowych linek umożliwiający wieszanie na nich ram, antyram i kieszeni na druki. Dystanse to stalowe i aluminiowe estetycznie wykonane uchwyty o różnej średnicy i długości, służące do mocowania tablic i tabliczek do ścian i plansz. Tabliczki mocowane za ich pomocą mogą być wykonane z różnych materiałów, np. szkła, pleksi, laminatów czy płyt kompozytowych. Ramki produkowane przez Omega System wyróżniają się bardzo cienkimi zewnętrznymi profilami, co nadaje im czystą, nierzucającą się w oczy formę, która nie dominuje nad prezentowanymi w nich treściami, dzięki czemu przekaz pozostaje jasny i niezmącony. Dodatkowo oferujemy ramki zatrzaskowe w kilku podstawowych rozmiarach. Stosuje się je tam, gdzie konieczna jest łatwa i częsta wymiana treści. Ekspozytory to stojaki akrylowe, dostępne w bardzo dużym wyborze, w wersjach stojących i wiszących, z przeznaczeniem na druki o podstawowych formatach.

Wymagania, jakie wiążą się z ekspozycją różnego rodzaju treści ulegają obecnie istotnym zmianom. Bardzo zmienia swoje oblicze muzealnictwo, coraz wyższy standard mają także różnego rodzaju przedsięwzięcia promocyjne czy informacyjne. Omega System, dzięki doświadczeniu i kwalifikacjom swoich pracowników skutecznie wychodzi tym potrzebom naprzeciw, dostarczając rozwiązania doskonałe funkcjonalnie i jakościowo. Przygotowywane przez nas wystawiennicze systemy nie mają sobie równych, a cena każdego z nich pozostaje atrakcyjna.