Close

Gabloty wolnostojące

Gabloty wolnostojące

W każdej przestrzeni bardzo przydatną może okazać się gablota stojąca, dzięki której wyeksponujemy wszystkie informacje, jakie mogą być przydatne znajdującej się w niej osobom. Szeroka oferta firmy Omega System pozwala na to, by stworzyć dokładnie takie gabloty wolnostojące, jakie najlepiej będą odpowiadać potrzebom danego miejsca. Bardzo bogate doświadczenie zebrane w ciągu wielu lat pracy nad najróżniejszymi realizacjami pozwoliło nam na stworzenie konstrukcji doskonałych pod każdym względem – łączących estetykę, trwałość, oraz niewygórowane ceny. Dzięki temu nasze gabloty wolnostojące zewnętrzne, a także wszystkie pozostałe produkty z naszej szerokiej oferty, stale cieszą się zainteresowaniem Klientów poszukujących doskonałych wyrobów, które nie zawiodą ich podczas długotrwałego użytkowania. Jesteśmy gotowi wychodzić naprzeciw potrzebom konkretnych odbiorców i przygotowywać dla nich niestandardowe gabloty wolnostojące. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Każda nasza gablota wolnostojąca to dowód wielkiej troski o najwyższą jakość

Choć podstawowym celem, jakiemu służyć ma każda gablota stojąca jest eksponowanie znajdujących się w niej treści, to równie dobrze może ona sama w sobie stanowić jeden z atutów sposobu, w jaki zagospodarowana zostanie przestrzeń przy budynku czy jakakolwiek inna, która służyć będzie dużej liczbie gości, pasażerów i innych przechodniów. By było to możliwe, wybierając gabloty wolnostojące należy zwrócić uwagę na estetyczne walory projektu, a także na trwałość, jaką charakteryzować się będzie dany wyrób. Te, które proponuje Omega System nie mają słabych stron w żadnym z wymienionych aspektów. Masywne profile aluminiowe i inne najwyższej jakości materiały będą przez wiele lat z łatwością opierać się warunkom pogodowym i innym destrukcyjnym czynnikom, a szkło hartowane lub akrylowe zachowa przejrzystość, umożliwiając doskonałe spełnianie podstawowej funkcji, jakiej służyć ma gablota stojąca.

Ponieważ zadowolenie odbiorców jest dla nas najważniejsze, oferujemy możliwość wyposażania gablot w dodatkowe akcesoria, w postaci np. gazowych siłowników ułatwiających otwieranie czy listew do mocowania arkuszy. Gabloty wolnostojące zewnętrzne mogą być ponadto wyposażone w oświetlenie LED.

Trwała i estetyczna gablota to niezbędny element infrastruktury wielu przestrzeni użytkowych. Dzięki szybkiemu i wygodnemu dostępowi do najważniejszych informacji, nie tylko będzie ona wizualnym atutem danego miejsca, ale także znacznym ułatwieniem w korzystaniu z niego.

gabloty informacyjne, stojące – dowiedz się więcej

Gabloty wolnostojące od Omega System to gwarancja wypełnienia najwyższych standardów

Zainteresowanie na gabloty wolnostojące nie przestaje rosnąć. Niemal każda szkoła, firma czy urząd decyduje się na wykorzystanie ich w obrębie swoich siedzib. Nikogo to nie dziwi, wszakże gablota stojąca jest jednym z najlepszych sposobów na przedstawienie istotnych dla wszystkich informacji. Obok praktycznego wymiaru, muszą ponadto spełniać szereg wymagań estetycznych; w przeciwnym wypadku nie będą przykuwać wzroku. A to przecież ich cel. Asortyment Omega System jest wypełniony po brzegi tylko najlepszymi produktami. Nasze gabloty wolnostojące zewnętrzne są uniwersalne. Wewnątrz nich można prezentować rozmaite informacje. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, co przekłada się na najwyższą jakość. Masz jakieś pytania? Z chęcią podniesiemy słuchawkę telefonu i pomożemy rozwiązać dylemat. Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnie przygotowanej oferty!

Nasze gabloty wolnostojące zewnętrze mają określone zastosowanie. Poznaj je!

Wiele osób ma problem z odpowiednim doborem rodzaju, typu, rozmiaru czy także koloru. Na rynku istnieje naprawdę wiele przeróżnych modeli, a asortyment naszej firmy nie różni się w tej materii niczym. Szczycimy się bowiem świetną i niezwykle jakościową ofertą. Aby dobrze podejść do kwestii wyboru, warto zastanowić się, czy przydatne dla naszych potrzeb okażą się gabloty wolnostojące, które świetnie sprawdzą się na zewnątrz, czy też inny rodzaj gablot, na przykład wewnętrzne. Te pierwsze będą świetnie informować na przykład pasażerów komunikacji miejskiej, a dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów zachowają również odporność na nawet bardzo niekorzystne warunki atmosferyczne. Gabloty wolnostojące zewnętrzne od Omega System nie obawiają się silnych wiatrów czy śniegu. Stalowa rama, dobrze dociążona konstrukcja, oraz najwyższej jakości szybka zabezpieczająca stawią czoła każdej pogodzie.

Jak właściwie działacie? Czym charakteryzuje się firma Omega System?

Współpracę zaczynamy o rozmowy. To w niej poznajemy oczekiwania i cele naszych Klientów, aby później przygotować projekt, w którym postaramy się wypełnić wszystkie standardy. Nasi specjaliści dbają o to. Wtedy też jest czas na ewentualne korekty. Gdy projekt zostanie zaakceptowany, przystępujemy do szybkiej produkcji. Innymi słowy: warto powierzyć nam swój projekt.

Jakie Omega System posiada rodzaje gablot informacyjnych w swojej ofercie?

W naszej ofercie zawarte są modele dzielone, złożone z dwóch okien, modele trójdzielne i wiele, wiele innych. To pozwala na idealne dopasowanie do warunków przestrzennych. Jeśli dysponuje się większym obszarem, z całą pewnością dobrze jest wykorzystać trójdzielne gabloty. Im więcej ciekawych informacji, tym lepiej!

Rozważam zakup gabloty informacyjnej. Dlaczego zaufać Omega System?

Wierzymy, że nasze ogromne doświadczenie istotnie przekłada się na jakość naszych projektów i produktów. Od ponad 25 lat tworzymy ekspozycje z wysokiej jakości materiałów pod okiem doświadczonych ekspertów. Dlatego tez nasze gabloty wolnostojące, ale także inne wyroby, mogą z sukcesem być wykorzystywane przez lata.