Close

Gabloty wolnostojące

Gabloty wolnostojące

W każdej przestrzeni bardzo przydatną może okazać się gablota stojąca, dzięki której wyeksponujemy wszystkie informacje, jakie mogą być przydatne znajdującej się w niej osobom. Szeroka oferta firmy Omega System pozwala na to, by stworzyć dokładnie takie gabloty wolnostojące, jakie najlepiej będą odpowiadać potrzebom danego miejsca. Bardzo bogate doświadczenie zebrane w ciągu wielu lat pracy nad najróżniejszymi realizacjami pozwoliło nam na stworzenie konstrukcji doskonałych pod każdym względem – łączących estetykę, trwałość, oraz niewygórowane ceny. Dzięki temu nasze gabloty wolnostojące zewnętrzne, a także wszystkie pozostałe produkty z naszej szerokiej oferty, stale cieszą się zainteresowaniem Klientów poszukujących doskonałych wyrobów, które nie zawiodą ich podczas długotrwałego użytkowania. Jesteśmy gotowi wychodzić naprzeciw potrzebom konkretnych odbiorców i przygotowywać dla nich niestandardowe gabloty wolnostojące. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Każda nasza gablota wolnostojąca to dowód wielkiej troski o najwyższą jakość

Choć podstawowym celem, jakiemu służyć ma każda gablota stojąca jest eksponowanie znajdujących się w niej treści, to równie dobrze może ona sama w sobie stanowić jeden z atutów sposobu, w jaki zagospodarowana zostanie przestrzeń przy budynku czy jakakolwiek inna, która służyć będzie dużej liczbie gości, pasażerów i innych przechodniów. By było to możliwe, wybierając gabloty wolnostojące należy zwrócić uwagę na estetyczne walory projektu, a także na trwałość, jaką charakteryzować się będzie dany wyrób. Te, które proponuje Omega System nie mają słabych stron w żadnym z wymienionych aspektów. Masywne profile aluminiowe i inne najwyższej jakości materiały będą przez wiele lat z łatwością opierać się warunkom pogodowym i innym destrukcyjnym czynnikom, a szkło hartowane lub akrylowe zachowa przejrzystość, umożliwiając doskonałe spełnianie podstawowej funkcji, jakiej służyć ma gablota stojąca.

Ponieważ zadowolenie odbiorców jest dla nas najważniejsze, oferujemy możliwość wyposażania gablot w dodatkowe akcesoria, w postaci np. gazowych siłowników ułatwiających otwieranie czy listew do mocowania arkuszy. Gabloty wolnostojące zewnętrzne mogą być ponadto wyposażone w oświetlenie LED.

Trwała i estetyczna gablota to niezbędny element infrastruktury wielu przestrzeni użytkowych. Dzięki szybkiemu i wygodnemu dostępowi do najważniejszych informacji, nie tylko będzie ona wizualnym atutem danego miejsca, ale także znacznym ułatwieniem w korzystaniu z niego.

gabloty informacyjne, stojące – dowiedz się więcej