Close

Gabloty i tablice ogłoszeniowe

Szybki i bezproblemowy dostęp do informacji to jedna z najważniejszych rzeczy, jakich potrzebujemy w codziennym funkcjonowaniu. Jej zapewnienie wymaga zadbania o odpowiednią infrastrukturę – należą do niej gabloty ogłoszeniowe odpowiedniego do danego zastosowania rodzaju. Niewiele zmienia tutaj powszechność urządzeń mobilnych i łatwy dostęp do sieci – dobra gablota informacyjna będzie stanowić dla przechodnia, pasażera czy petenta rozwiązanie dużo bardziej wygodne i szybkie, wymagające jedynie rzutu oka. Gabloty ekspozycyjne produkowane przez firmę Omega System, dzięki wielkiemu doświadczeniu ich projektantów, wykonywane są w sposób zapewniający wygodę użytkowania, odporność na zużycie, a także możliwość dopasowania do konkretnej przestrzeni. Dzięki temu, w każdym miejscu, w którym mogą być potrzebne, oferowane przez nas atrakcyjne także pod względem ceny gabloty informacyjne będą doskonale służyć przez wiele lat, zachowując swoją estetykę. Zapraszamy do zapoznanie się z naszą ofertą.

Miejsc, w których gablota na ogłoszenia pozostanie niezastąpiona, zawsze pozostanie wiele

Powodzenie, jakim nasze wyroby cieszą się wśród odbiorców, jest rezultatem bezkompromisowego podejścia zarówno do jakości i trwałości, jak i estetyki, a także łatwości użytkowania. Omega System to producent gablot wykonanych na bazie systemu profili aluminiowych i innych doskonałych materiałów. Niezależnie od tego, czy będzie to gablota ogłoszeniowa przeznaczona do budynku czy też do zastosowania na zewnątrz, bądź czy ma ona być wolnostojąca lub wieszana, zawsze będzie wyprodukowana z najwyższą troską o spełnienie oczekiwań Klienta, a jej cena pozostanie atrakcyjna. Dostosowując się do potrzeb najróżniejszych użytkowników, przygotowaliśmy szereg wariantów funkcjonalnych i estetycznych. Ponadto, gotowi jesteśmy wszystkie te gabloty ekspozycyjne wykonywać w wersjach niestandardowych, dzięki czemu każdy odbiorca, któremu potrzebne są gabloty ogłoszeniowe, bez trudu dobierze takie wyroby, jakie najlepiej sprawdzą się w jego obiekcie czy innej przestrzeni. We wnętrzach, również tych niezbyt obszernych, doskonale sprawdzą się pozbawione widocznych zawiasów, płytkie gabloty informacyjne SHARP Line, a także proste i uniwersalne, a w dodatku solidne SLIM Line. W każdym pomieszczeniu dobrym wyborem będzie także gablota na ogłoszenia CLASSIC Line. W dużych obiektach, a także w terenie otwartym, może zostać zastosowana gablota informacyjna OVAL Line, które masywne profile nie ujdą uwadze żadnego przechodnia, a jednocześnie dają się dopasować do dowolnej architektury.

gabloty informacyjne, naścienne – dowiedz się więcej

tablice ogłoszeniowe – zobacz różne rozwiązania

Omega SHARP Line

Gabloty wykonane z delikatnych i lekkich profili idealnych do produkcji ram także w mniejszych rozmiarach. Zawiasy są niewidoczne, dzięki czemu front gabloty stanowi jednolitą płaszczyznę. Gabloty są płytkie, dzięki czemu zajmują minimum przestrzeni i znajdą zastosowanie nawet w niewielkich rozmiarowo pomieszczeniach.

Omega SLIM Line

Proste, estetyczne profile o uniwersalnym charakterze wizualnym to cecha charakterystyczna tego typu gablot. Świetnie sprawdzają się również przy konstrukcjach o większych rozmiarach. Zaletą tych gablot jest mocna budowa oraz narożniki łączone pod kątem 45 stopni bez użycia plastikowych naroży.

Omega OVAL Line

Ramy gablot wykonane są z eliptycznych masywnych profili o eleganckim wyglądzie przyciągającym uwagę. Doskonale nadają się do dużych pomieszczeń i otwartych przestrzeni.

Omega CLASSIC Line

Gabloty produkowane z uniwersalnych, owalnych profili. Ich subtelny i delikatny kształt sprawia, że dobrze wyglądają w zasadzie we wszystkich pomieszczeniach. Narożniki ram wykonane są z tworzywa.

W zależności od potrzeb Klienta i miejsca ekspozycji tworzymy gabloty zróżnicowane pod względem funkcjonalnym. Zamówić można gabloty o następujących podstawowych parametrach:

 • szyba w ramie unoszona do góry lub otwierana na bok,

 • szyby suwane w prowadnicach lub na wózkach,

 • szyby wykonane ze szkła hartowanego lub akrylowego – pleksi,

 • plecy gablot magnetyczne, co pozwala na mocowanie do nich druków za pomocą magnesów,

 • plecy gablot wykonane z korka albo wykładziny, do których druki mocowane są za pomocą szpilek i pinezek,

 • oświetlenie LED.

Gabloty wykonane są standardowo w szlachetnym kolorze anodowanego aluminium(srebrny mat), mogą być także malowane są na dowolny jednolity kolor bądź malowane w sposób imitujący deseń drewna lub kamień – w kilkunastu wariantach.

Dodatkowe akcesoria to między innymi:

 • sprężyny gazowe (siłowniki),

 • listwy do mocowania druków.

Szeroką gamę gablot informacyjnych uzupełniają wykonywane przez firmę Omega System tablice z plecami magnetycznymi, korkowymi lub wyłożonymi wykładziną, a także gabloty o szczególnym przeznaczeniu:

 • gabloty na klucze – z liczbą haczyków dopasowaną do liczby kluczy. Szczególnym rodzajem tych realizacji są gabloty z podwójnym dnem, umożliwiające pomieszczenie większej liczby kluczy na mniejszej przestrzeni, lub gabloty tak skonstruowane, aby dostęp do kluczy był ograniczony do poszczególnych stref, dostępny jedynie dla upoważnionych użytkowników;

 • gabloty na sztandar – ze standardowym lub dopasowanym indywidualnie uchwytem na drzewiec;

 • gabloty na karty pracownicze – dostosowane rozmiarem i liczbą przegródek do potrzeb zakładu pracy,

 • obrotowe stojaki informacyjne na druki do hal produkcyjnych, trzy- lub czterościenne.