Close

27 grudnia 2023

Nasze przegrody biurowe mają niejedną formę! Przekonaj się, o czym mówimy

Już od kilku lat proponujemy rozwiązania, które umożliwiają indywidualne rozplanowanie przestrzeni, podyktowane potrzebami osób przebywających w danym miejscu. Wierzymy, że dobrze zaplanowane i funkcjonalne stanowisko pracy z zainstalowanymi dodatkami w postaci przegród biurowych jest w stanie poprawić efektywność pracy każdego – zwłaszcza tych pracowników, którzy nie odnajdują się w hałasie prac. Nasze przegrody biurowe przyjmują wiele postaci: ścianek działowych na biurko, ścianek podłogowych niskich i wysokich, nadstawek na biurka, a także nowoczesnych boksów. Elementy te pełnią funkcję wydzielania przestrzeni na indywidualne, znacznie bardziej prywatne stanowiska, wpływając na obniżenie natężenia hałasu. Nasze przegrody pozwalają na pełną indywidualność, dbając o jakość pracy wszystkich znajdujących się w przestrzeni biurowej.

Podpowiadamy, dlaczego przegrody biurowe od Omega System to dobry pomysł!

Nowoczesne firmy zatrudniają często sporą liczbę osób, które – by pracować efektywnie – muszą mieć ze sobą kontakt. Właśnie z tego powodu biura typu open space z roku na rok zyskują na popularności. Można w nich pomieścić nawet kilkadziesiąt osób, co stanowi sporą oszczędność dla pracodawcy. Tak duża przestrzeń może jednak okazać się sporym utrudnieniem; ilość bodźców wpływających na pracowników w tego typu miejscach jest ogromna. Skupienie się przy czyjejś rozmowie z klientem oraz w akompaniamencie prawdziwej biurowej kakofonii, na którą składają się elementy takie jak stukot w klawiaturę, szuranie krzesłami czy przewracanie dokumentami jest niemal niemożliwe. Właśnie z tego powodu warto zainwestować w przegrody biurowe z naszej firmy! Dzięki temu każdy z zatrudnionych zyska nie tylko odrobinę przyjemności, lecz również możliwość łatwiejszego odcięcia się od firmowego życia codziennego przy odrobinie miejsca tylko dla siebie. Przegrody biurowe od Omega System mogą zostać wykorzystane na wiele różnych sposobów. To właśnie dzięki nim możliwe jest stworzenie „pomieszczenia w pomieszczeniu”, w którym możliwe będzie swobodne przeprowadzanie rozmów.

Przegrody biurowe od Omega System pozwolą Ci stworzyć przestrzeń na miarę potrzeb!

Poziom hałasu na stanowiskach pracy koncepcyjnej wyposażonych w komputery nie może przekraczać 55 dB. Między innymi z tego powodu na biurze zaaranżowanym w stylu open space warto zadbać o akustykę. Nasze przegrody biurowe mogą w tym pomóc. Odpowiednia aranżacja open space umożliwia pracę w warunkach pełnych komfortu, nie pomijając przy tym najważniejszych potrzeb pracowników. Mobilne przegrody biurowe to rozwiązanie idealne dla wszystkich, którzy chcą w prosty (i niedrogi) sposób urządzić przestrzeń, dostosowując ją pod indywidualne wymagania jednostek. Wyodrębnienie kilku mniejszych działów firmy, sali konferencyjnej oraz miejsc do wypoczynku sprawia, że przestrzeń staje się nie tylko komfortowa dla pracowników, lecz bardziej uporządkowana pod względem organizacyjnym. Efekt? Poprawa jakości pracy, przekładająca się na wyniki firmy. W Omega System realizujemy indywidualne projekty naszych Klientów, dzięki czemu mogą oni dowolnie modyfikować przestrzeń pod swoje własne preferencje, posługując się ku temu naszymi przegrodami.