Close

13 czerwca 2022

Jak zwiększyć komfort pracowników w biurze open space? Ścianki biurowe to Twoje rozwiązanie

Praca w nowoczesnym biurze wiąże się z wygodą, dobrym samopoczuciem pracowników, a tym samym ich wysoką efektywnością. Aktualnie panuje moda na biura open space. Z pewnością pracownicy odczuwają tam bardzo dużą swobodę ale czy taka otwarta przestrzeń nie posiada żadnych wad? Zauważalne są problemy ze skupieniem, a także rozdrażnienie wywołane brakiem prywatności. Kluczowa jest odpowiedź na pytanie jak temu zaradzić? W poniższym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązanie będące strzałem w przysłowiową dziesiątkę!

Proste ścianki biurowe dają Ci więcej korzyści niż myślisz! Przekonaj się

Z jednej strony można zdecydować się na przemeblowania biura, jednak takie rozwiązanie jest dosyć czasochłonne i dodatkowo wpływa na reorganizację codziennej pracy. Mamy dla Ciebie świetną alternatywę, a mianowicie ścianki biurowe! Prosty montaż niewymagający większego przestawiania mebli to coś co doceni każdy! Największą zaletą jest fakt, że ścianki biurowe skutecznie wyciszają. Bez wątpienia ich obecność w biurach call center jest obowiązkowa! Dają pracownikom poczucie bezpieczeństwa oraz dzięki oddzieleniu od pozostałych osób przyczyniają się do znacznie lepszej koncentracji, a tym samym efektywności. Co najważniejsze, ich montaż przy biurkach w żaden sposób nie zabiera przestrzeni biura. Pracownicy dalej mogą czuć swobodę przy jednoczesnym posiadaniu swojego prywatnego kąta.

Oryginalne ścianki biurowe odmienią wnętrze każdego biura

Ścianki biurowe nie muszą być nudne! Z łatwością dopasujesz je do całej aranżacji biura. Możesz wybrać stonowane kolory dobrane np. do koloru ścian lub mebli oraz możesz pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji i wprowadzić do pomieszczenia nieco więcej koloru. Taki jeden kolorowy element w odpowiednim odcieniu również wpłynie na dobre samopoczucie pracowników. Proponowane przez naszą firmę Omega System ścianki biurowe cechuje wysoka jakość wykonania. Chcemy, aby nie tylko służyły przez wiele lat ale także dobrze się prezentowały. Do produkcji stosujemy tylko i wyłącznie najtrwalsze tworzywa, płyty meblowe oraz pleksi. Tutaj wybór należy do Ciebie. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi fachowcami! Bez komentarza nie możemy pozostawi konkurencyjnej ceny! Nie musisz przepłacać, aby zapewnić swoim pracownikom komfort! Zaufaj naszemu 20 – letniemu doświadczeniu!