Close

31 maja 2021

Dystanse do tablic: sposób na estetyczne zamocowanie tabliczki do ściany

Warto mieć dystans do siebie, ale w wielu sytuacjach przyda się też dystans montażowy. Ten specjalistyczny wyrób służy do wygodnego mocowania materiałów informacyjnych, jak również reklamowych na ścianie. Zapomnij o przytwierdzaniu szyldów przy pomocy dwustronnej taśmy! Idź z duchem czasu i stawiaj na profesjonalne rozwiązania, które świetnie się prezentują. W tym wpisie opowiadamy więcej na temat nowoczesnych kołków dystansowych, przeznaczonych do przelotowego montażu różnych materiałów na ścianie.

Każda tabliczka zasługuje na atrakcyjną oprawę. Wybierz dystanse

Tabliczki otaczają nas z każdej strony. Najczęściej spotykamy je przy drzwiach, gdzie służą jako nośnik informacji. Mogą być wykonane z metalu, aluminium, szkła akrylowego, laminatu… żeby spełniały swoje zadanie, muszą zostać solidnie przymocowane do ściany w widocznym miejscu. Jednym z ciekawszych sposobów mocowania jest ten, wykorzystujący dystanse do tablic. Stanowi on rewelacyjną alternatywę dla zawodnych metod, takich jak przyklejanie tabliczek taśmą albo klejem. Wsporniki dystansowe zastępują też śruby i wkręty, które nie zawsze ładnie się prezentują i potrafią obniżać walory estetyczne tabliczki. Ich dodatkowym plusem jest przytwierdzanie szyldu w określonej odległości od ściany (zwykle ok. 1-2 cm), co chroni ją przed ewentualnymi zabrudzeniami. Mocowanie tego typu jest solidne i nie sprawia żadnych problemów technicznych.

Potrzebne montażowe dystanse do tablic? W Omega System mamy ich pod dostatkiem!

Chcąc przytwierdzić do ściany tabliczkę, warto zaopatrzyć się w dystanse wysokiej jakości. Podczas zakupu należy uwzględnić to, czy dany szyld będzie montowany na zewnątrz bądź wewnątrz budynku. W naszej ofercie skryły się dystanse do tablic w wielu odsłonach. Wśród nich na pewno znajdziesz dokładnie takie, jakich akurat potrzebujesz. Nie ważne, czy zamierzasz zamocować na ścianie szyld firmowy, baner reklamowy lub prostą tabliczkę z imieniem i nazwiskiem. Zawsze dobrze jest zadbać o estetyczny design wyrobu oraz wygląd detali – dystanse montażowe świetnie zdadzą tu egzamin. Można je wykorzystać w różnych miejscach, za każdym razem otrzymując satysfakcjonujący efekt. Zachęcamy do przeglądu asortymentu! Znalazły się w nim m.in. dystanse aluminiowe anodowane, które pozostają odporne na korozję i ścieranie. Każdy zestaw zawiera kołek montażowy oraz wkręt. Zapraszamy do składania zamówień z opcją odbioru osobistego lub wygodnej dostawy online.