Close

9 października 2023

Zaprojektuj idealne systemy wystawiennicze z Omega System. Przeczytaj nasz poradnik

Może być to wystawa muzealna bądź nawet ekspozycja promocyjna dla Twojego przedsiębiorstwa. Każde tego typu wydarzenie nie może obejść się bez systemów wystawienniczych. Oczywiście, jeśli zależy Ci na maksymalnej efektywności prezentacji komunikatów! W tym artykule, wspólnie ze specjalistami z OMEGA SYSTEM, zaprojektujesz idealny komponent dla siebie. Pokażemy Ci, na co warto zwracać uwagę, aby systemy wystawiennicze okazały się strzałem w przysłowiową dychę!

Dobieraj rozwiązania do konkretnego zastosowania. Nigdy odwrotnie

O perfekcyjnym dopasowaniu systemów wystawienniczych do oczekiwań Klienta przeważnie decyduje rodzaj tworzonej ekspozycji. W naszym asortymencie posiadamy wiele rozwiązań, ale nie wszystkie okazują się być maksymalnie uniwersalnymi. Zwłaszcza, jeżeli nasze systemy mają mieć konkretne zastosowanie promocyjne. Wówczas musisz korzystać z indywidualnie projektowanych komponentów. Tworząc wystawę muzealną zastanów się nad systemami linkowymi, dystansami oraz ramkami. Dla marketingowych opcji rekomendujemy ekspozytory na druki i ulotki oraz ramki zatrzaskowe. To pierwszy etap doboru idealnych systemów wystawienniczych.

Postaw na minimalizm. Takie systemy wystawiennicze przykują uwagę Klienta!

Niezależnie od rodzaju ekspozycji, każdorazowo powinna być ona maksymalnie estetyczna. To przecież wzrokiem „kupują” informacje Twoi potencjalni Klienci czy odbiorcy. Projektując tego typu rozwiązania zwracamy uwagę na fakt designu, jakim charakteryzują się nowoczesne systemy wystawiennicze. Nasi specjaliści z OMEGA SYSTEM zaproponują Ci wersję, stanowiącą o absolutnym minimalizmie w tej materii. Dzięki temu, najwięcej uwagi zbierze Twój komunikat i uwaga odbiorcy nie zostanie odwrócona krzykliwym designem stojaka, ramki czy gabloty.

Zamiast jednorazowych systemów zamów komponenty wielokrotnego użytku

Posiadając 30-letnie doświadczenie w branży, doskonale rozumiemy potrzebę inwestowania w takie rozwiązania, jakie mogą być przydatne częściej niż wyłącznie na jednej wystawie. Zaproponujemy Ci komponenty, które z łatwością złożysz, przetransportujesz i przygotujesz do następnego tego typu wydarzenia. Nie musisz już więcej inwestować od nowa za każdym razem, gdy zajdzie potrzeba korzystania z systemów wystawienniczych. Razem z nami, podejdź do tematu wysoce profesjonalnie i kompleksowo!

Exit mobile version