Close

Stoiska sklepowe

Aranżacja sklepu to nie lada wyzwanie, lecz staje się prostsza, gdy do dyspozycji mamy system ram QUBE lub ROUND oraz pełen wachlarz dodatkowych elementów potrzebnych do organizacji przestrzeni sklepowej. Aluminiowe ramy z dowolnym wypełnieniem dostosowanym do wizji projektanta pozwalają na swobodne zaplanowanie przestrzeni. Wypełnienia to np. płyty meblowe, płyty kompaktowe, PVC oraz płyty z wydrukami reklamowymi lub większych formatów grafika dekoracyjna na tkaninach. Z płaszczyzn można tworzyć dowolne konfiguracje, które staną się ściankami dzielącymi przestrzeń sklepową na mniejsze pomieszczenia, wyznaczą pożądaną ścieżkę do poruszania się lub będą elementami nośnymi dla towarów – półkami, wieszakami, koszami na produkty. Z ram zbudować można zaplecza oraz przymierzalnie z kotarami. Istotną cechą naszych ram jest to, że szybko i łatwo można zbudować z nich stoiska, a ponadto, jeżeli zajdzie taka potrzeba, można je rekonfigurować bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Omega System zapewnia także dodatkowe elementy wyposażenia sklepów: pełen zakres stojaków informacyjnych na cenniki, plakaty czy ulotki, ramy-lady na grafikę reklamową i informacyjną, logo i elementy przestrzenne, gabloty oraz inne.


SHOP IN SHOP

Dzięki systemom aluminiowym Omega System wewnątrz dużych sklepów można wyznaczyć mniejsze, dedykowane stoiska informacyjne lub punkty sprzedażowe o tymczasowym lub stałym charakterze. To doskonałe rozwiązanie w pasażach handlowych, w sklepach o wielkiej powierzchni czy halach targowych.

Kompaktowa budowa naszych systemów daje duże możliwości modyfikacji, zapewnia łatwy montaż i transport, a co z tym idzie – spore oszczędności. Grafika jest wymienna, dzięki czemu może być każdorazowo dostosowywana do charakteru pomieszczenia czy też cech kolejnej promocji. Każde stoisko jest niezależne, może mieć własne przyłącze prądu, własne oświetlenie, elementy multimedialne itd.

Exit mobile version