Close

Klatki transportowe


KONTAKT w sprawie boksów transportowych:

tel. +48  601 633 613  |   email:

zapraszamy na serwis tematyczny: omegaanimalsport.pl

Bezpieczeństwo jazdy samochodem nie dotyczy tylko ludzi. Trzeba pamiętać także o czworonożnych pasażerach, którym należy zapewnić odpowiednie warunki transportu. Najlepszym i przede wszystkim najbezpieczniejszym rozwiązaniem kwestii przewożenia psów są klatki transportowe Omega Animal & Sport.

Podróż samochodem niejednokrotnie wiąże się dla psa z dużym stresem. Dzięki klatkom transportowym zwierzę ma swoje własne wydzielone miejsce w pojeździe, komfortowe nawet w przypadku długich podróży. Bezpieczeństwo tego rodzaju sposobu transportu potwierdzają testy ADAC. Również pozostali pasażerowie odczują zwiększony komfort jazdy, szczególnie kierowca, który zyska pewność, że zwierzę nie będzie się przemieszało po samochodzie i nie wskoczy mu znienacka na kolana.

Klatki transportowe są nie tylko bezpieczne, ale i funkcjonalne. Łatwo się je montuje i wyciąga z bagażnika. Montaż nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi.

Takie rozwiązanie ułatwia także utrzymanie czystości w samochodzie. Tapicerka nie brudzi się, nie ma kontaktu z sierścią. Samo czyszczenie klatki również nie przedstawia większych trudności.

Konstrukcja klatek Omega Animal & Sport bazuje na lekkich, anodowanych zamkniętych profilach aluminiowych i sklejce wodoodpornej laminowanej bądź na lekkim, wytrzymałym tworzywie. Poszczególne elementy nie są łączone nitami, ale wytrzymałymi łączami metalowymi, co zapewnia klatkom stabilność i odporność nawet na długotrwałe drgania.

Nasze klatki dostosowujemy do wszelkiego typu samochodów. Indywidualnie dopasowujemy konstrukcję do danego bagażnika lub pomieszczenia. Istnieje także możliwość modyfikacji wyglądu klatki, zgodnie z sugestią Klienta. Kraty można zamontować z tyłu i z boków, można też całkiem z nich zrezygnować. Pozostawiamy tu pełną dowolność.

Wykonujemy klatki pojedyncze lub dla dwóch zwierząt, a także zabudowujemy klatkami przestrzeń bagażową dla większej liczby psów.

Klatki transportowe to rozwiązanie zarówno dla profesjonalnych hodowców i wystawców, jak i dla osób prywatnych, które podróżują samochodem ze swoim czworonożnym pupilem. Rekomendujemy je także dla służb ratowniczych oraz przewodników pracujących z psami.

Klatki sprawdzą się nie tylko do transportu, ale także jako wydzielone miejsce dla zwierząt w schroniskach czy hotelach. Również lekarze weterynarii powinni docenić ich funkcjonalność. Za ich pomocą można zabudować dowolne przestrzenie w lecznicach weterynaryjnych, zapewniając w ten sposób porządek i bezpieczeństwo w placówce.

Exit mobile version