Close

Linkowe systemy ekspozycyjne

Ekspozycja na ścianie? mamy na to świetny sposób – system linkowy przystosowany do prezentacji zarówno wydruków na planszach, jak i prac oprawionych w ramy lub antyramy

Nie od dziś wiadomo, że nowoczesne systemy podwieszania obrazów są niezastąpione na różnego rodzaju wystawach oraz w muzeach. Oczekiwania współczesnych odwiedzających są bardzo wysokie. Dlatego w firmie Omega System przygotowaliśmy idealne rozwiązanie – system wystawienniczy linkowy. Dzięki niemu z łatwością wyeksponują Państwo wszystkie dostępne obrazy dokładnie na wysokości wzroku odwiedzających. Cena takiego zestawu jest niższa, niż się mogłoby wydawać, a ostateczny koszt zależy od materiałów i rozmiarów całego systemu.

Oferujemy prosty, sprawdzony zestaw, który pozwala na prezentację obrazów i zdjęć w niezwykle nowoczesny sposób, jednocześnie nawiązujący do tradycji. Nasz system linkowy wystawienniczy opiera się na kilku podstawowych elementach: profilach aluminiowych, ramie lub planszy z wydrukiem, linkach z odpowiednimi uchwytami. Istnieje również możliwość zamówienia modelu z podświetleniem. Każdy element składający się na system podwieszania obrazów jest utrzymany w minimalistycznym stylu, dzięki czemu nadaje się nie tylko do muzeów, ale również na wystawy w galerii, do biur, a nawet do prywatnych mieszkań. Wystarczy sobie wyobrazić salon z taką ekspozycją na ścianie. Walor dekoracyjny, jaki reprezentuje system wystawienniczy linkowy, jest widoczny na pierwszy rzut oka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że nasz system do podwieszania obrazów przypadnie Państwu do gustu.

Exit mobile version