Close

O firmie

Firma Omega System od 1991 roku zajmuje się produkcją systemów wystawienniczych i prezentacyjnych, przenośnych i stacjonarnych elementów oznakowania, systemów organizacji biur, hal i innych przestrzeni publicznych oraz wielu produktów opartych na konstrukcjach z profili aluminiowych.

W ciągu ponad 20 lat działalności zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie niezbędne, by spełniać oczekiwania naszych Klientów – realizujemy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb pod względem wymiarów oraz wykorzystanych materiałów. Proponujemy innowacyjne rozwiązania, tak by oferowany przez nas sprzęt był trwały, funkcjonalny i niedrogi. W projektowanych i tworzonych przez nas konstrukcjach stosujemy własny system profili aluminiowych opracowany przez zespół fachowców.

Jako producent dysponujemy parkiem maszynowym, umożliwiającym precyzyjną obróbkę aluminium, tworzyw sztucznych i elementów stalowych. Podejmujemy się także prac w zakresie frezowania, grawerowania, cięcia, a także przedsięwzięć montażowych. Własne oprzyrządowanie pozwala nam na realizację zleceń w krótkich terminach przy równoczesnej gwarancji najwyższej jakościproduktów.

Jakość tę potwierdzają Klienci, których zadowolenie jest dla nas źródłem satysfakcji i zachętą do doskonalenia naszej oferty.

Zapraszamy do współpracy!

Exit mobile version