Close

System SMART WALL

OPATENTOWANY SYSTEM, KTÓRY ŁĄCZY SIĘ Z TWOIMI POTRZEBAMI

Zaletą SMART WALL jest jego spójność i to dosłowna – ścianki są ze sobą zespolone w sposób, który nawet podczas długiego użytkowania nie dochodzi do rozchodzenia się ścianek.

Stosując system SMART WALL masz pewność, że instalacja będzie bez zmian funkcjonować przez lata, nawet jeśli zmienisz jej ułożenie. Solidna i modułowa konstrukcja, umożliwiająca w szybki i prosty sposób zabudować dowolną przestrzeń, bez ingerencji w podłogę czy ściany pomieszczenia.

System ścian SMART WALL to nowoczesne rozwiązanie służące przede wszystkim do aranżacji przestrzeni wewnątrz budynków:

  • w muzeach, galeriach i placówkach kultury – jako ściany ekspozycyjne,
  • w biurach – jako ściany do podziału pomieszczeń,
  • na targach – jako element zabudowy targowej.

Wynalazek zgłoszony do ochrony patentowej w Urzędzie Patentowym za numerem P. 434603. Jest także zastrzeżonym wzorem przemysłowym.


SMART WALL | podstawowe informacje

SMART WALL | montaż – łączenie paneli

SMART WALL | zasada działania klucza

PROSTOTA MONTAŻU – TYLKO JEDEN KLUCZ

Co potrzebne jest do montażu systemu SMART WALL? JEDNO narzędzie, dostarczane wraz z systemem, więc nie musisz się martwić, czy znajdziesz je w swoim warsztacie, ani ponosić dodatkowych kosztów. Montaż ścian jest dziecinnie prosty, wystarczą do tego dwie osoby.

Łączenie poszczególnych paneli odbywa się za pomocą specjalnych łączników. Są one montowane w bocznej krawędzi panelu i blokowane za pomocą specjalnego klucza. Mechanizm ten jest autorskim rozwiązaniem Omega System, dzięki któremu łączenie i rozłączanie ścianek jest szybkie i proste. Pozwala on także na częstą rekonfiguracje ułożenia paneli.

System SMART WALL znajduje zastosowanie jako:


Przykładowe realizacje

Exit mobile version