Close

3 lipca 2023

Wybierz niezniszczalne gabloty ogłoszeniowe i wykorzystaj je w plenerze

Dawne gabloty ogłoszeniowe, jakie można było znaleźć na rynku, pozostawiały wiele do życzenia. Ich wątpliwa jakość nie przekładała się na długą żywotność, w czego efekcie gabloty po krótkim czasie nie prezentowały się zbyt dobrze. Postanowiliśmy pójść o krok dalej i w procesie produkcji postawić na trwałe tworzywa oraz innowacyjną technologię. Dzięki temu możemy Ci zaprezentować gabloty ogłoszeniowe sprawdzające się niemalże we wszystkich warunkach! Poznaj je bliżej i przeczytaj nasz niniejszy artykuł! Zapraszamy!

Atrakcyjne wizualnie i trwałe galoty ogłoszeniowe to sposób na przyciągnięcie uwagi

Na samym wstępie wyjaśnijmy, czym powinny wyróżniać się gabloty ogłoszeniowe. Przede wszystkim estetycznym wyglądem. Możesz nam wierzyć, ale odbiorcy zwracają uwagę na aspekty wizualne. Gablota powinna również wyróżniać się uniwersalnością. Jej design w żaden sposób nie może odwracać uwagi od przedstawianych informacji. Na wygląd wpływają również materiały użyte do produkcji. Stawiamy na aluminiowe profile, które są odporne na zniszczenia również te wywołane przez niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki temu gabloty ogłoszeniowe mogą być ustawione przed budynkiem, na przystankach, dworcach, przed placówkami oświatowymi, muzeami i w wielu innych miejscach. Same profile aluminiowe to nie wszystko! Warto również pamiętać o zabezpieczeniu prezentowanych treści. W tym celu stosuje się m.in. szkło hartowane doskonale sprawdzające się w warunkach zewnętrznych. Odporne na zarysowania i pęknięcia przedłuża żywotność gabloty, a tym samym sprawia, że odbiorcy nie mają najmniejszych problemów z odczytaniem umieszczonych wewnątrz komunikatów.

Szukasz wytrzymałych gablot ogłoszeniowych? Zapraszamy do Omega System

Gabloty ogłoszeniowe na życzenie Klientów mogą posiadać również inne elementy takie jak: gazowe siłowniki lub specjalne listwy ułatwiające umieszczanie wewnątrz gabloty treści itp. Nasza firma Omega System podczas realizacji zamówienia staje na wysokości zadania, nie pozwalając sobie na najmniejsze niedociągnięcia. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Co więcej, chcąc jeszcze lepiej sprostać wszystkim wymaganiom, umożliwiamy aktywne uczestniczenie przy projektowaniu. Pozwoli to nam na ujęcie wszystkich oczekiwań i zastosowanie niezbędnych rozwiązań technicznych. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy atrakcyjne ceny niemające sobie równych. Przekonaj się już teraz! Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Exit mobile version