Close

8 kwietnia 2024

Ścianka wystawiennicza od Omega System – podpowiadamy, jak zaplanować ekspozycję!

Ścianka wystawiennicza od Omega System

Ścianka wystawiennicza stanowi jeden z najpopularniejszych nośników treści reklamowych oraz informacyjnych we współczesnym świecie. Wykorzystywana podczas tragów branżowych, eventów firmowych oraz wydarzeń kulturalnych, świetnie odnajdzie się również podczas różnego rodzaju pokazów tematycznych czy wystaw. Ze względu na swoją uniwersalność, ścianki wystawiennicze cieszą się naprawdę sporym uznaniem w wielu kręgach branżowych. W Omega System projektujemy tego typu konstrukcje na zamówienie, dopasowując ich parametry do wymagań Klientów. Główną zaletą ścianek wystawienniczych jest ich duża powierzchnia, która skupia uwagę potencjalnego odbiorcy na prezentowanej grafice oraz treści. Dobrze zaplanowana ekspozycja to podstawa, by zdobyć zainteresowanie grupy. Postanowiliśmy podpowiedzieć, na jakie aspekty należy zwrócić uwagę, by móc cieszyć się efektywną ekspozycją na miarę naszych czasów.

Prezentacja ma znaczenie. Poznaj wskazówki prosto od producenta ścianek wystawienniczych

By móc w pełni wykorzystać potencjał tej formy reklamy, ścianka wystawiennicza powinna być optymalnie ustawiona – zwłaszcza podczas wydarzeń branżowych i targów, gdzie trudno o dostosowanie otoczenia do własnej powierzchni prezentacyjnej. W momencie gdy posiada się wyłącznie możliwość dopasowania otoczenia, ścianka wystawiennicza powinna być potraktowana jako swoiste centrum aranżowanej przestrzeni, a nie wyłącznie akcesorium pełniące rolę tła. Również podczas wernisażu czy ekspozycji celowych, ścianki wystawiennicze (a raczej umieszczone na nich treści oraz grafiki) powinny stanowić swoiste centrum całego wydarzenia; widzów należy zachęcić do śledzenia szczegółów i bliższego zapoznania się z prezentowanym tekstem. Zachęcamy, by w takich sytuacjach umieszczać ścianki wystawiennicze w centralnych punktach pomieszczeń czy otwartych przestrzeni. Środek sali, ciągi komunikacyjne, przejścia między pomieszczeniami czy główne wejścia do budynku to tylko kilka propozycji, gdzie można zainstalować ściankę. Złota zasada prezentacji brzmi: im większy ruch w obrębie ekspozycji, tym lepszy efekt.

Ścianka ściance nierówna – poznaj modele dostępne w Omega System

Od 1991 roku zajmujemy się produkcją niestandardowych systemów wystawienniczych. Podążamy z duchem innowacji, czego efektem są nasze autorskie linie ścianek wystawienniczych: QUBE Line, MultiQUBE Line, ROUND Line czy ECO Line. Każda z nich charakteryzuje się nieco innymi właściwościami, jednak wszystkie cechują się wysoką wytrzymałością przy jednoczesnej estetyce.

  • QUBE Line to ścianka wystawiennicza stanowiąca dowód na to, że piękno tkwi w prostocie. Zastosowanie w konstrukcji profili, które nie są widoczne od frontu, dzięki czemu prezentowane treści są maksymalnie wyeksponowane, skupiając na sobie uwagę odbiorcy. Ścianki z serii QUBE Line występują również w formie plenerowej, wyróżniając się wysoką stabilnością.

  • MultiQUBE Line to innowacyjny system, którego możliwości aranżacyjne są niemalże nieskończone. Liczne akcesoria, takie jak wypełnienia w postaci płyt, półki, łączniki czy oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, pozwalają na szereg konfiguracji.

  • ROUND Line stanowi zbiór ścianek, które charakteryzują się okrągłymi profilami, które dodają całej konstrukcji szyku oraz nowoczesności. Doskonale sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, przyciągając spojrzenia przechodniów.

  • ECO Line znalazł swoje zastosowanie zwłaszcza wewnątrz różnego rodzaju budynków. Konstrukcja obejmuje między innymi lekkie panele aluminiowe, które można ustawiać pojedynczo lub łączyć ze sobą, tworząc wysoce rozbudowane systemy.

Każda ścianka wystawiennicza powstaje według wytycznych nadesłanych przez Klienta. Dokładamy wszelkich starań, by każdy wykonywany przez nas projekt był satysfakcjonujący dla Zamawiającego, oferując fachowe wsparcie i doradztwo na każdym etapie realizacji. Interesuje Cię własna ścianka wystawiennicza? Skontaktuj się z nami – z pewnością wymyślimy coś dla Ciebie i Twojego biznesu.