Close

22 kwietnia 2019

Oprawa ma znaczenie! Eksponuj ważną dla siebie treść w odpowiedni sposób

Prezentacja jakiejkolwiek treści w przestrzeni publicznej wymaga odpowiednich rozwiązań, które muszą zapewnić pogodzenie szeregu potrzeb – estetyki i dobrych warunków ekspozycji, trwałości i zabezpieczenia przed warunkami zewnętrznymi i łatwości obsługi. Dzięki właściwemu doborowi dostępnych dziś wyrobów cel ten może zostać znakomicie spełniony, a każde przedsięwzięcie promocyjne, edukacyjne bądź informacyjne czy aranżacja wnętrza lub innej przestrzeni, nie napotka w tym zakresie żadnych przeszkód.

Gabloty wolnostojące

Stworzysz znakomitą ekspozycję w każdej przestrzeni

Wiele jest miejsc, w których może zajść potrzeba wywieszenia różnego rodzaju treści – hall, korytarz czy inna ogólnodostępna przestrzeń w siedzibie przedsiębiorstwa znakomicie nadaje się do tego, by pochwalić się dotychczasowymi osiągnięciami i dowodami wysokich kwalifikacji i zaangażowania w pracę. Z kolei w niejednej szkole bądź innej placówce oświatowej na ścianach zawisnąć mogą prace podopiecznych czy materiały edukacyjne. Duże potrzeby w tym zakresie mają też rzecz jasna wszelkiego typu ośrodki kultury, muzea, instytucje kulturalne. Standardowe, estetyczne ramki dobrej jakości, jakie można znaleźć w naszej ofercie, zazwyczaj wystarczają.

W wielu przypadkach potrzebne bywają jednak różne inne rozwiązania. Jednym z tych, które od dawna cieszy się żywym zainteresowaniem naszych Klientów, są efektowne systemy linkowe. To także dobre wyjście wszędzie tam, gdzie ekspozycja będzie musiała ulegać częstemu przeobrażaniu – przy okazji zmian kolejnych wystaw, czy też ich uzupełnianiu. Ramy są tutaj zawieszone na szynach wykonanych z aluminiowych profili, umożliwiających ich dowolne przesuwanie oraz, dzięki otworom na końcach, dodawanie lub usuwanie linek. W rezultacie, każde wnętrze może stale żyć, będąc dostosowanym do nowych potrzeb i ciągle zaskakiwać odwiedzających je gości.

Tam, gdzie mamy stałe miejsca, w których umieszczamy plakaty bądź inne elementy, za to niezbędna jest łatwość ich wymiany, zaproponować możemy dobrze wszystkim znane ramki zatrzaskowe.

Zaprezentuj się przy pomocy prostych, a jednocześnie efektownych rozwiązań

Często stosowane są dziś tablice na dystansach, nieznacznie odstające od ściany czy innej płaszczyzny, na której są zainstalowane. To także doskonały sposób na efektowne zaprezentowanie wszelkiej treści, ale także na przykuwające wzrok umieszczenie na obiektach tabliczek z nazwami logotypami, drogowskazami, czy czymkolwiek innym – prostota tego rozwiązania czyni je nadzwyczaj uniwersalnym.

Oferowane przez firmę Omega System systemy wystawiennicze obejmują rozwiązania najlepiej odpowiadające potrzebom użytkowników, które w ciągu wielu lat naszej działalności poznaliśmy bardzo wnikliwie. Dlatego żadna z naszych realizacji nie ma słabych stron, niezależnie od tego, czy chodzi o stoiska targowe lub promocyjne, czy np. umożliwiające organizowanie wystaw bądź innych wydarzeń podobnego rodzaju wyposażenie obiektów. Zapraszamy do kontaktu.