Close

17 czerwca 2019

Zadbaj o to, by klienci zauważyli Twoją firmę w sekundę. Pomoże Ci w tym pylon reklamowy

Co przychodzi Ci do głowy, gdy myślisz o reklamie zewnętrznej firmy? Plakaty, billboardy, wielkie ekrany multimedialne? Zwykle to właśnie ona najbardziej rzuca się w oczy, ale wbrew pozorom na niej nie kończą się możliwości promowania przedsiębiorstwa „pod chmurką”. Klienci cenią sobie zwłaszcza te formy reklamy, które mogą im w jakiś sposób pomóc, wskazać drogę i zachęcić do skorzystania z usług. Przykładem jest tutaj niepozorny, ale niezwykle przydatny pylon reklamowy. Czym on właściwie jest i dlaczego warto w niego zainwestować? Poznaj jego najskrytsze tajemnice!

Wypróbuj pylon reklamowy od Omega System, a szybko zobaczysz efekty promocji

Zapewne nie raz idąc przez miasto zauważyłeś charakterystyczne, wolnostojące słupy albo ścianki, na których nadrukowane są nazwy firm. Zazwyczaj spotyka się je przed budynkami mieszczącymi kilka albo kilkanaście przedsiębiorstw. Służą przede wszystkim nawigacji – dzięki nim interesant może bez trudu znaleźć siedzibę firmy, do której chce trafić. Ich powierzchnia to kilka do nawet kilkunastu metrów kwadratowych, a kształtem przypominają prostokąt, walec lub figurę geometryczną z łukowatymi krawędziami. Wszystko po to, by zapewnić każdej reklamującej się firmie maksymalną widoczność, a klientowi łatwość w odszukaniu konkretnego biura.

Czas na nieco techniki. Czym charakteryzuje się pylon reklamowy? Jego cechą rozpoznawczą jest stalowa, spawana rama, którą dodatkowo zabezpiecza się przed korozją. Warto też wspomnieć o stabilności pylonu, całość jest bowiem mocowana do fundamentów na stałe albo przykręcona do nich specjalnymi śrubami. Nie przewróci go więc najsilniejszy wiatr, jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i zapewnia firmie doskonałą reklamę. Czego chcieć więcej?

Zabłyśnij na tle konkurencji! Wybierz nasz podświetlany pylon reklamowy

W Omega System nie ograniczamy się jedynie do oferowania klasycznych pylonów reklamowych. Proponujemy także modele z wbudowanymi kieszeniami na ulotki, które z powodzeniem można stosować również we wnętrzach budynków oraz cieszące się największą popularnością pylony z podświetleniem. W środku konstrukcji instalowany jest specjalny system świetlny oparty zwykle na wytrzymałych diodach LED, niewrażliwy na zmienne warunki pogodowe. Dbamy o najwyższą jakość świateł, gdyż to gwarantuje mocne, równomierne podświetlenie, dzięki któremu pylon reklamowy jest widoczny nawet w pochmurną noc.

Gdzie można umieścić tę nowoczesną, dostrzegalną z daleka formę reklamy? Widuje się je głównie na stacjach benzynowych, przed drzwiami wejściowymi do biurowców, halami produkcyjnymi, zakładami pracy czy centrami handlowymi. Lecz tak naprawdę ogranicza Cię tylko wyobraźnia, ponieważ pylony reklamowe można zastosować wszędzie tam, gdzie perfekcyjnie wpisują się w biurowy krajobraz.