Close

27 czerwca 2022

Tablica informacyjna – czyli jak dobrze przedstawić ważny komunikat

Pracujesz w biurowcu, gdzie inni właściciele również mają swoje firmy? Chcesz, aby Twoi klienci wiedzieli na jakim piętrze znajduje się Twoja siedziba? W tym celu przydana okazuje się tablica informacyjna! Pozwala na umieszczenie na niej najważniejszych informacji odnośnie nazwy biura, piętra oraz numeru pokoju. Od teraz Twoi klienci bez problemu trafią pod wskazany adres! Z niniejszego artykułu dowiesz się jakie tablice informacyjne masz do wyboru! Czytaj dalej!

Elegancko wyglądająca tablica informacyjna to ponadczasowy dodatek

Wybierając tablice informacyjne warto zwrócić uwagę na jakość wykonania. Powinny one zostać stworzone z wysokiej jakości materiałów odpornych na jakiekolwiek uszkodzenia. Bez wątpienia istotna jest również łatwość czyszczenia, w końcu zawsze muszą się dobrze prezentować. Nawet taka zwykła z pozoru tabliczka świadczy o Twoim profesjonalizmie i dbałości o najmniejszy detal. Najchętniej wybierana tablica informacyjna wykonana jest z aluminium. Jego duża wytrzymałość na uszkodzenia oraz elegancki wygląd to najbardziej doceniane zalety przez wszystkich klientów. A co z szybka, za którą znajduje się treść? Tutaj polecamy, aby wybór padł na plexi. Nie dość, że łatwo ją wytrzeć to dodatkowo nie można jej zbić w odróżnieniu od szkieł.

Wysokiej jakości tablica informacyjna od naszej firmy to Twój strzał w dziesiątkę

Na duże uznanie zasługuje montaż proponowanych przez naszą firmę Omega System tablic informacyjnych. Zajmuje on zaledwie kilka minut. Możesz tu wykorzystać dwustronną taśmę klejącą lub przykręcić ją do ściany, wybór należy do Ciebie! Doskonale wiemy, że nie raz konieczna jest wymiana treści umieszczonej na tabliczce. Tablica informacyjna z naszego sklepu posiada taką funkcję! W naszej ofercie znajdziesz zarówno tablice z jednolitym wypełnieniem jak i z wymiennymi panelami w różnych rozmiarach. Nie znalazłeś produktu spełniającego Twoje oczekiwania? Bez obaw, mamy na to rozwiązanie! Skontaktuj się z naszymi fachowcami, przedstaw swój pomysł, my wykonamy dla Ciebie projekt! Dzięki ponad 20 – letniej obecności na rynku potrafimy spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów! Sprawdź to sam! Zapraszamy!