Close

25 listopada 2019

Poznaj tradycyjne i tanie nośniki marketingowe, które zwiększą popularność Twojej firmy

Sprawnie przeprowadzane kampanie reklamowe przekładają się na zwiększenie rozpoznawalności marki. Skuteczna promocja pozwala także zmaksymalizować zyski z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Wie o tym niemalże każdy przedsiębiorca. Chcesz uzyskać wyżej wymienione efekty w relatywnie tani sposób? Zobacz, jak przy pomocy Omega System stworzyć pomyślną promocję.

Papierowy marketing jeszcze nie umarł. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą kolportaż ulotek

Ulotki reklamowe swoją popularność zdobyły już kilkanaście lat temu. Wówczas tego typu nośnik uważany był za bardzo skuteczną i niezwykle opłacalną kampanię marketingową. Niskie koszty produkcyjne oraz możliwość docierania do setek potencjalnych klientów sprawiła, że ulotki bardzo szybko stały się podstawowym narzędziem promocyjnym nie tylko dla lokalnych przedsiębiorstw, ale także dla branżowych hegemonów. Mimo stale rozwijającej się reklamy w internecie, papierowe wizytówki wciąż mogą pochwalić się relatywnie wysokim procentem skuteczności w docieraniu do nowych interesantów. Efektywność tego typu kampanii znacząco może zwiększyć stojak na ulotki . Taki dodatek bez problemu postawisz w swoim punkcie handlowym. Nowoczesna tablica z kieszonkami na ulotki będzie świetnym wsparciem stanowiska podczas konferencji lub prestiżowych targów.

Ścianki reklamowe, czyli ogromne pole do popisu dla kreatywnych przedsiębiorców

Wcześniej wspomniane branżowe wydarzenia są naprawdę świetną okazją do zaprezentowania się przed rzeszą potencjalnych klientów. Swoją obecność na specjalistycznych targach warto zaznaczyć rzucającym się w oczy stanowiskiem firmowym. Pomoże Ci w tym dobrze zaprojektowana ścianka reklamowa. Taki nośnik tradycyjnej reklamy umożliwia skonstruowanie niepowtarzalnej scenerii w niemalże każdym miejscu. Jako producent nowoczesnych systemów wystawienniczych zauważamy, że tego typu narzędzie świetnie sprawdza się w każdej kampanii. Ścianka reklamowa to idealne miejsce na umieszczenie najistotniejszych treści promujących prowadzoną przez Ciebie firmę. Na specjalnie stworzonej powierzchni możesz ulokować także brand hero, czyli postać kojarzoną głównie z Twoją marką. Ogromnym plusem ścianek jest możliwość ułożenia dowolnego kształtu reklamy. W naszej ofercie znajdziesz nośniki jednoczęściowe, składane oraz profile aluminiowe o zwiększonej funkcjonalności w postaci ścianek z regałami lub ladą.