Close

20 września 2021

Oznacz odpowiednio swoje miejsce pracy. Przedstawiamy atrakcyjne tablice informacyjne

Budynki publiczne, komercyjne oraz instytucje państwowe powinny być odpowiednio oznaczone. Czytelne i jasne tablice informacyjne, a także szyldy reklamowe umożliwią szybsze zlokalizowanie danego miejsca przez potencjalnych Klientów i Interesantów. Omega System specjalizuje się w tworzeniu tego typu komponentów. Dbamy o każdy detal naszych wyrobów, tak aby efektywnie poprawić widoczność każdego budynku. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i zasięgnij opinii naszych specjalistów!

Dobierz idealną tablicę informacyjną. Oto rodzaje wyrobów dostępnych w Omega System

Tablice informacyjne mogą być używane zarówno na zewnątrz budynku, jak i w jego wnętrzu. Aby maksymalnie usprawnić oznaczenie danych miejsc, przygotowaliśmy różnorodne rozwiązania dla każdego Klienta. W naszym asortymencie do wnętrza lokali znajdują się: tablice informacyjne, piktogramy, tablice boczne oraz zawieszki naścienne, a także tabliczki podwieszane. Natomiast, komponenty zewnętrzne, ułatwiające zlokalizowanie budynków to m. in. pylony, kasetony, słupki informacyjne, tablice i szyldy. Wszystkie nośniki informacji są niezwykle skuteczne. Wyraźne i przejrzyste akcesoria wpasują się idealnie do Twoich potrzeb.

Każdy detal jest dla nas istotny. Oto, czym kierujemy się przy produkcji tablic informacyjnych

Nasze nośniki wszelkich komunikatów są skuteczne i bardzo oryginalne. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechują się niebywałą trwałością. Oprócz wytrzymałości i odporności na różne warunki pogodowe, tablice informacyjne i szyldy reklamowe słyną z atrakcyjnej formy wizualnej. Doskonale uatrakcyjnią przestrzeń wokół budynku. Tego typu komponenty ułatwią dotarcie do celu. Mogą zawierać również podstawowe informacje dotyczące firmy lub przedsiębiorstwa. Nasze tablice informacyjne są oryginalne i funkcjonalne. Dbamy o najmniejszy szczegół przy ich tworzeniu, dzięki czemu wyroby Omega System maksymalnie zadowalają nawet tych najbardziej wymagających partnerów biznesowych. Dołącz do tego elitarnego grona już dziś – zapraszamy!