Close

3 czerwca 2019

Jak wyeksponować materiały reklamowe w firmie? Wybierz elegancki stojak na ulotki!

W wielu siedzibach firm obowiązują godziny przyjęć interesantów. Czekający na swoją kolej ludzie mają więc trochę czasu, by dokładnie przestudiować ofertę. Warto im to ułatwić poprzez udostępnienie profesjonalnych materiałów reklamowych, na przykład w postaci katalogów albo ulotek. Aby jednak uniknąć nieestetycznego rozrzucania ich na blatach stolików, dobrze jest zainwestować w urządzenie, które utrzyma je w ryzach. Mowa tutaj oczywiście o stojaku na ulotki. Ten prosty mebel wprowadza ład zarówno w biurowej poczekalni, jak i na stoisku podczas branżowych targów. Tylko jak wybrać ten właściwy, pamiętając, że stojak stojakowi nierówny?

Sprawdź, jaki rozmiar ulotek najczęściej wykorzystujesz do prezentacji oferty

Na rynku dostępne są stojaki dopasowane do różnych formatów ulotek – i takie też oferuje nasza firma Omega System. Nie trzeba zatem kupować kilku modeli naraz, licząc, że któryś będzie idealny dla Twoich materiałów reklamowych. Wystarczy starannie sprawdzić, jakie wymiary mają ulotki, które zwykle drukuje się w Twojej firmie. Zanotuj wszystkie dane i według nich szukaj odpowiedniego formatu kieszeni. W przypadku, gdy Twoje ulotki są niestandardowe, znalezienie stojaka może zająć odrobinę więcej czasu, ale jeśli dysponujesz klasycznymi rozmiarami: A4, A5 albo A6, będzie to niezwykle proste.

Kupując stojak na ulotki, zaleca się też zwrócenie uwagi na tworzywo, z jakiego ten został wykonany. Zazwyczaj surowcem używanym do ich produkcji są różnorodne odmiany plastiku. Jeżeli zamierzasz umieścić je na blacie biurka albo stolika, powinny być wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. W przypadku modeli zamocowanych na stałe do podłoża nie jest to tak istotne, gdyż ryzyko upuszczenia maleje do zera.

Ustal budżet, który chcesz przeznaczyć na zakup stojaków na ulotki

Do kosztów przeznaczanych na materiały reklamowe dobrze dołączyć wydatek na solidne stojaki. Jest to bowiem inwestycja w wizerunek firmy: elegancko rozmieszczone ulotki, z którymi każdy może się zapoznać, sprawiają, że przedsiębiorstwo odbierane jest jako przyjazne klientowi i otwarte na jego potrzeby. Wyobraź sobie, że czekasz na rozmowę z przedstawicielem firmy. Interesuje Cię jej oferta, ale nigdzie nie ma materiałów, które mogą Ci ją przybliżyć i stanowić punkt wyjściowy do rozmowy. Uciążliwe, prawda? Nasza firma Omega System powstała po to, by ułatwiać życie zarówno firmom, jak i klientom: służą temu między innymi profesjonalne stojaki na ulotki. Z ich pomocą reklamowanie staje się przyjemnością.