Close

4 stycznia 2021

Tabliczki informacyjne ułatwiają szybkie dotarcie do celu. W jakich punktach należy je umieszczać?

Czasami bez wskazówek łatwo się pogubić, co wyłącznie irytuje. Obojętnie, czy mowa o próbie znalezienia jakiegoś obiektu w wąskich, krętych uliczkach małego miasteczka, czy też dotarciu do właściwego pomieszczenia w wielopiętrowym biurowcu. I vice versa: długie oczekiwanie na gości czy interesantów to marnotrawstwo bezcennego czasu. W asortymencie Omega System dysponujemy tabliczkami informacyjnymi oraz innymi, przydatnymi w tym względzie akcesoriami.

Drogowskazy na skrzyżowaniach to trochę za mało. Trzeba dokładnie oznakować budynki i pomieszczenia

Zarządcy nieruchomości powinni dołożyć wszelkich starań, aby nikt nie miał problemu z odszukaniem odpowiedniej lokalizacji. Numeracja domów, kierunkowe słupki z nazwami ulic czy najważniejszych obiektów okolicy, wreszcie rozmaite kasetony oraz szyldy wykorzystuje się przede wszystkim na zewnątrz. Natomiast tabliczki informacyjne występują w kilku odmianach. Od umieszczanych na ścianach budynków tablic administracyjnych, aż po wewnętrzne systemy oznakowania. W firmie Omega System jesteśmy w stanie urzeczywistnić każdy pomysł, bez względu na skalę czy charakter projektu. Kolorystyka, krój liter, kształt samych tabliczek – to wszystko i wiele więcej możemy dostosować do indywidualnych preferencji albo wymogów identyfikacji wizualnej. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem systemów oznakowania oraz pozostałą ofertą.

Tablice informacyjne oraz pozostałe konstrukcje tworzymy zgodnie z wytycznymi. Omega System zrealizuje każdy pomysł

Kwestie estetyczne są oczywiście bardzo istotne. Jednak pod żadnym pozorem nie wolno zapominać o funkcjonalności. To przecież użyteczność w oczach odbiorców ma kluczowe znaczenie. Zawsze chętnie dzielimy się naszymi pomysłami oraz uwagami odnośnie projektów tabliczek informacyjnych. Na koncie Omega System znajduje się mnóstwo realizacji które już od wielu lat służą naszym Klientom. Za każdym razem wykorzystujemy kombinację materiałów z górnej półki, charakteryzujących się specyficznymi właściwościami. Wysoką trwałość oraz odporność na oddziaływanie czynników zewnętrznych traktujemy priorytetowo. Osoby i instytucje zainteresowane tabliczkami informacyjnymi oraz pozostałymi elementami znakowania zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty Omega System.