Close

9 grudnia 2019

Szukasz skutecznego systemu identyfikacji? Zobacz, dlaczego warto postawić na tablice informacyjne

Ze względu na ogromną funkcjonalność, nowoczesne tablice informacyjne cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców i właścicieli budynków o charakterze publicznym. To bardzo prosty i jednocześnie niezwykle skuteczny sposób na zaprezentowanie najważniejszych informacji przed niezliczoną ilością odbiorców. Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w system identyfikacyjny w postaci tablic? Za chwile rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Poznaj wszystkie zalety autorskich tablic informacyjnych Omega System SIGNS

Jako doświadczony producent systemów wystawienniczych i informacyjnych doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że niemalże każdy budynek komercyjny bądź publiczny wymaga czytelnego oznakowania. Tablica informacyjna to produkt o bardzo szerokim zastosowaniu, którego głównym celem jest zrozumiałe przedstawienie najistotniejszych danych. Najczęściej dotyczą one wskazówek szybkiego dotarcia do pomieszczeń ulokowanych w gigantycznych biurowcach, placówkach edukacyjnych czy chociażby w szpitalach i przychodniach. W trosce o zaspokojenie oczekiwań nawet najbardziej wymagających interesantów stworzyliśmy projekt Omega System SIGNS. Jego główną zaletą jest możliwość komponowania własnych tabliczek. Ich dokładne wymiary, układ oraz design uzależnione są od indywidualnych preferencji i potrzeb zamawiającego. Podstawą konstrukcji oferowanych przez nas tablic jest niezwykle wytrzymałe aluminium, a wcześniej wspomniana personalizacja sprawia, że nasze produkty bez problemu można dopasować do niemalże każdego rodzaju wnętrza.

Doskonałe oznakowanie wewnątrz i na zewnątrz budynku zagwarantują Ci pylony reklamowe

Nowoczesny system identyfikacji informacyjnej nie ogranicza się jednak wyłącznie do wcześniej zaprezentowanej tablicy z autorskiego projektu Omega System. Od wielu lat trzymamy rękę na pulsie, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz również inne nowoczesne i skuteczne nośniki komunikatów. Produktem godnym uwagi bez wątpienia są pylony reklamowe. Tego typu tablice są Wam doskonale znane ze stacji benzynowych, gdzie na ogromnych słupach umieszczane są ceny za paliwo. Pylony można spotkać również przed wejściem do nowoczesnego biurowca, jako informator ustawiony przed halą magazynową lub wewnątrz pomieszczeń, gdzie taki nośnik pełni rolę dokładnego kierunkowskazu. Dodatkowym atutem produkowanych przez nas tablic w postaci pylonów jest ich zwiększona funkcjonalność. Umożliwiamy zamówienie modułu wyposażonego dodatkowo w diody LED, ramki do ekspozycji grafiki lub półki na ulotki i broszury firmowe.