Close

28 czerwca 2021

Stwórz funkcjonalną przestrzeń w firmie, stosując przegrody biurowe

Praca w dużym zespole ma wiele plusów, ale wymaga od pracowników umiejętności skupienia i koncentracji na powierzonych zadaniach. W biurowcach typu open space, warto stosować nowoczesne systemy ścianek. Są one projektowane po to, by zapewnić zatrudnionym optymalne warunki do pracy. Wydzielając strefy, można podzielić większą przestrzeń na kilka mniejszych. Zapewnia to komfort akustyczny, a jednocześnie nie utrudnia komunikacji. Wybór przegród biurowych nie może być przypadkowy. Od tego, jaki system wybierzesz, będzie zależała wydajność pracowników, ale również ogólny odbiór wizualny biura.

Urządzasz biuro? Nie zapomnij o funkcjonalnych przegrodach

Dobrze zorganizowane stanowisko pracy ma niebagatelny wpływ na kreatywność i szybkość pracowników biurowych. Ważne jest nie tylko oświetlenie, ergonomiczny fotel i duże biurko, ale również przestrzeń biurowa. Pracownik musi czuć się komfortowo, mieć poczucie prywatności i zapewnione warunki, sprzyjające skupieniu. Badania pokazują, że stosowanie ścianek biurowych korzystnie przekłada się na efektywność działań, wykonywanych przez pracowników. Jeżeli zostaną one odpowiednio usytuowane, zapewnią komfort akustyczny i ułatwią stworzenie w miejscu pracy przyjaznej atmosfery. Przy pomocy praktycznych ścianek działowych, da się z łatwością zorganizować przestrzeń, adekwatnie do konkretnych potrzeb. Przegrody biurowe umożliwiają błyskawiczne stworzenie stref, dzielących biuro np. na działy. Rozplanuj układ pomieszczenia i zastosuj przenośne boksy, aby z satysfakcją obserwować wzrost satysfakcji z pracy zatrudnionych osób!

Przegrody biurowe odmienią przestrzeń w zaledwie kilka minut

Tak niewiele trzeba, żeby przeobrazić klasyczny open space w świetnie zorganizowane, nowoczesne biuro. Wystarczy dostęp do ścianek działowych i dosłownie kilka minut – gdyż właśnie tyle trwa ich rozstawienie. Nie obejdzie się też bez pomysłu na nowy układ biura. Obejrzyj przegrody biurowe z profili aluminiowych, jakie przygotowaliśmy i zainspiruj się! W Omega System sprzedajemy ścianki w różnym wypełnieniem: to m.in. płyty tapicerowane, szkło, pianka, tkaniny… wybór jest bardzo szeroki. Nasze przegrody wydzielają w pomieszczeniach mniejsze boksy, a przy tym mogą służyć za praktyczne tablice, do których można przyczepić karteczki z ważnymi informacjami. Mądry podział biura na strefy ma same plusy – przekonaj się o tym, wyposażając swoją firmę w przegrody biurowe naszej produkcji. Jeśli masz pytania o wybraną ściankę działową lub wpadło Ci w oko kilka rodzajów ścianek, skontaktuj się z nami. Doradzimy najlepsze rozwiązanie!