Close

3 października 2022

Ścianki biurowe – prosty sposób na podniesienie efektywności pracowników

Obecnie wiele biur tworzonych jest na styl amerykański. Otwarta przestrzeń, gdzie każdy ma dobry widok na drugą osobę, są modnym rozwiązaniem ale czy na pewno komfortowym dla pracowników? Niestety nie każdy dobrze odnajduje się w takich miejscach, a jego złe samopoczucie wpływa na gorszą efektywność. Jak temu zaradzić? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedź!

Biura open space z korzyścią dla pracowników? To zależy…

Biura open space to przestrzenie, gdzie pracownicy z różnych działów nie są od siebie oddzieleni. Wśród największych zalet open space wymienia się przede wszystkim szybkość w porozumiewaniu się z pozostałymi współpracownikami. Warto mieć na uwadze, że miejsce to ma jednak również wady. Skupienie w takim biurze stanowi niekiedy ogromną trudność, szczególnie jeśli w tym samym czasie kilka osób rozmawia przez telefon. Dodatkowo pracownicy nie mają ani chwili prywatności, a każdy ich ruch obserwowany jest przez duże grono osób. Czy wiesz, że to właśnie w biurach open space odnotowuje się większy stres związany z łatwiejszym zarażeniem się np. przeziębieniem, przed którym pracownicy nie mają żadnej ochrony? Warto uświadomić sobie jedną rzecz! Dobre imię firmy zależy głównie od zatrudnianych osób. Jeśli nie będą oni czuć się komfortowo, ich efektywność znacząco spadnie, a także obniży się jakość wykonywanych obowiązków. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy konieczna jest całościowa reorganizacja biura?

Nie remontuj! Postaw ściankę biurową i zyskaj uznanie pracowników

Doskonale wiemy, że nie każdy chce decydować się na remont biura i tworzenie osobnych pomieszczeń. Na szczęście jest na to doskonałe rozwiązanie, a mianowicie ścianki biurowe! Ich największą zaletą jest montaż niesprawiający najmniejszego problemu. W bardzo szybkim czasie można stworzyć pracownikowi bardziej prywatne stanowisko pracy i wpłynąć również na jego dobre samopoczucie. Nasza firma Omega System chcąc jak najlepiej spełniać wymagania zainteresowanych Klientów, oferuje ścianki biurowe wykonane z różnych materiałów. Musimy zaznaczyć, że nie tylko przyczyniają się do większej efektywności pracowników, ale także redukują hałas i wspomagają koncentrację. Nie zwlekaj, Twoi pracownicy zasługują na biuro dopasowane do ich potrzeb. Skontaktuj się z nami, a my zrealizujemy Twój indywidualny projekt!