Close

2 stycznia 2023

Rola informacji w dzisiejszym świecie – jak tablica informacyjna pozwala zaoszczędzić czas

Kto pyta, ten nie błądzi” – przysłowie, które każdy usłyszał w swoim życiu co najmniej jeden raz. W dzisiejszych czasach jednak nie zawsze się ono sprawdza; wiedzą o tym szczególnie ci, którzy nagminnie odwiedzają publiczne budynki lub komercyjne miejsca, gdzie nierzadko nie ma się kogo zapytać o drogę do danej sali bądź gabinetu. Czytelna informacja w ogólnodostępnym miejscu jest więc na wagę złota – w Omega System tworzymy czytelne tablice informacyjne, oferując je w cenie na każdą kieszeń. Odpowiednio oznakowane miejsce to podstawa, bowiem brak jakichkolwiek wskazówek dojazdu lub dotarcia pod dokładny adres już na starcie może spowodować zniechęcenie potencjalnych odwiedzających. Szeroka gama naszych produktów pozwala na ich liczne zastosowanie nie tylko wewnątrz budynków, lecz również w całym mieście – między innymi w postaci dokładnych oznaczeń ulic.

Daj się znaleźć, czyli główny cel tablic informacyjnych

Wielu osobom wydaje się, że we współczesnym świecie lepiej jest sugerować się nawigacją w telefonie, nie zaś znakami. Jednak często okazuje się ona niewystarczająca, zwłaszcza gdy pod jednym adresem w dużym biurowcu rezyduje kilkadziesiąt przedsiębiorstw. Do obowiązków przedstawiciela firmy należy właściwe oznaczenie budynku lub lokalu – najlepszym i stosunkowo tanim rozwiązaniem jest tablica informacyjna. Głównym zadaniem tego typu tablic jest oczywiście przekazywanie ważnych dla potencjalnie zainteresowanej osoby informacji. Można na nich umieścić cennik, spis produktów czy numerację biur wedle pięter. Ludzie w większości są wzrokowcami; lepiej przyswajają wiadomości podane na piśmie. Brak informacji może całkowicie zniechęcić potencjalnego Klienta do odwiedzin w danym lokalu, dlatego tak ważne jest obranie priorytetowych wskazówek i umieszczenie ich na fizycznej tablicy informacyjnej. Każdy w swoim życiu spotkał się z właśnie taką formą przekazu – czy to w hotelu, biurze, restauracji, a nawet podczas poszukiwań konkretnego numeru bloku czy domu. Wartość, jaką niesie ze sobą każda tablica, czyni ją ponadczasową.

Zadbaj o trafny przekaz, wykorzystując tablice informacyjne od Omega System!

Tablica informacyjna, w zależności od rodzaju przekazu jaki niesie, może przybrać rozmaitą formę. Wśród najpopularniejszych wersji wymienia się tablice i szyldy, numery domów, litery i elementy przestrzenne, a także kasetony reklamowe. Wysokiej jakości tablica informacyjna od Omega System to prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeżeli zależy Ci na jasnym przekazie w atrakcyjnej cenie. Nasi fachowcy wykonają projekt specjalnie na Twoje zamówienie, utrzymując go w wybranej przez Ciebie estetyce! Tablica informacyjna pomoże zwiększyć rozpoznawalność Twojego przedsiębiorstwa, czyniąc je o wiele łatwiejszym do zlokalizowania. Zadbaj o jak najlepszą prezentację dzięki tablicom informacyjnym od Omega System!