Close

2 marca 2020

Reklama oraz tło do fotografii w jednym? Z nami to możliwe!

Podczas różnego rodzaju wydarzeń: branżowych targów, konferencji, sponsorowanych festiwali czy koncertów często można zauważyć że ludzie fotografują się na tle zadrukowanych ścianek. Ten fakt da się wykorzystać do reklamy firmy – wystarczy, że na danej ściance znajdzie się nazwa i logo Twojego przedsiębiorstwa. Uczestnicy będą chwalić się zdjęciami w mediach społecznościowych i przy okazji rozpowszechniać firmę wśród swoich znajomych. Kluczem do sukcesu jest tutaj odpowiednie zaprojektowanie ścianki reklamowej, by spotkała się ona z zainteresowaniem zebranych. Jak to zrobić? Podpowiadamy w poniższym artykule.

Aby ścianka reklamowa spełniła swoją rolę, potrzebny jest plan

Warto wiedzieć, że ustawienie ścianki reklamowej podczas ważnego wydarzenia wiąże się z mniejszym kosztem, niż szeroko zakrojona kampania w mediach, a także jest wysoce skuteczne. Zastanawiasz się, gdzie ją znaleźć? W Omega System mamy model dla Ciebie. Fotografie na tle takiej ścianki pojawiają się zarówno we wspomnianych już wcześniej mediach społecznościowych, jak i na portalach informacyjnych. Aby osiągnąć zamierzony sukces, trzeba jednak odpowiedzieć na oczekiwania odbiorców, co nierzadko jest dosyć trudne. Pierwszym krokiem powinno być staranne rozplanowanie stoiska lub stanowiska, na którym stanie ścianka reklamowa. Kolejny ważny aspekt to projekt samej powierzchni promocyjnej. Zwróć uwagę na to, żeby ścianka miała przejrzysty i przykuwający uwagę wygląd. Najprostszym sposobem, stosowanym przez wiele firm, jest zadrukowanie jej logotypem – łatwo się więc domyślić, że w ten sposób nie wyróżnisz się spośród konkurencji. Dobrym pomysłem będzie dołączenie do ścianki interesujących grafik albo hashtagu związanego z działalnością firmy.

Jeśli masz własną firmę, zainwestuj w ściankę reklamową

Dla kogo jest przeznaczona fotograficzna ścianka reklamowa? Przede wszystkim dla przedsiębiorców, którzy chcą się wyróżnić podczas ważnych branżowych wydarzeń. Wielu z nich do ścianki dołącza także punkt z rekwizytami, jakich można użyć w trakcie sesji zdjęciowej. Nawiązujące do aktualnej oferty firmy przedmioty sprawią, że odwiedzający chętniej skorzystają z danej im możliwości sfotografowania się na tle ustawionej ścianki. Profesjonalnie zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę Omega System tło sprawi, że Twoja marka zostanie pozytywnie odebrana, a starania docenione. Nasza ścianka reklamowa wzbogacona o Twoje logo będzie idealnym elementem skutecznej strategii promocyjnej. Dzięki niej wieść o Tobie dotrze do większej liczby odbiorców – wszystko za sprawą prężnie działającej machiny, jaką są media społecznościowe. Ludzie bowiem z przyjemnością uczestniczą w wydarzeniach, podczas których mogą się pochwalić w sieci osiągniętymi efektami czy po prostu obecnością na targach lub konferencji. Jeżeli więc chcesz dobrze zaprezentować swoją firmę i jednocześnie ją zareklamować, nasza ścianka okaże się idealnym wyjściem.