Close

13 lipca 2020

Prowadzisz gabinet ? Oto, dlaczego nie powinno w nim zabraknąć parawanu medycznego!

Parawan medyczny to bardzo uniwersalny dodatek do wielu pomieszczeń. Powinien znaleźć się on nie tylko w profesjonalnym gabinecie lekarskim, ale także w pokoju fizjoterapeutycznym czy nawet w pokoju zabiegowym. Gwarantuje on wydzielenie intymnej przestrzeni dla pacjentów. Zależy Ci na pozytywnych opiniach oraz maksymalnym zadowoleniu każdej osoby, która odwiedza Twój gabinet? Wybierz parawan medyczny wyprodukowany przez Omega System. Zobacz, dlaczego to właśnie nam warto zaufać. Przemawia za nami nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży!

Parawany medyczne pierwszorzędnej jakości, czyli sposób na maksymalne zadowolenie pacjenta

Poczucie komfortu oraz maksymalnego bezpieczeństwa to wymogi współczesnego pacjenta, o których nie trzeba przekonywać żadnego właściciela profesjonalnego gabinetu medycznego. Co ważne, mocno rozwinięty rynek sprawia, że każda pozytywna opinia w internecie czy nawet pozytywny marketing szeptany jest dzisiaj na wagę złota. W firmie Omega System doskonale wiemy, jak ważnym elementem wyposażenia Twojego gabinetu lekarskiego jest pierwszorzędnej klasy parawan medyczny. Produkcją tego typu dodatków zajmujemy się od przeszło dwóch dekad, co czyni nas niekwestionowanym liderem branży. Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas produktów. Parawan medyczny sygnowany logo marki z wieloletnią tradycją musi spełniać szereg norm oraz przede wszystkim oczekiwania nawet najbardziej wymagających lekarzy i samych pacjentów. To właśnie z tego powodu sięgamy wyłącznie po sprawdzone materiały. Kwestię personalizacji zostawiamy Klientowi, bo tylko w taki sposób możesz zamówić parawan idealnie pasujący do wystroju Twojego pomieszczenia. Umożliwiamy wybór nie tylko samej konstrukcji, ale także koloru oraz wypełnień. Wspólnie wybierzemy rozwiązanie, które wywoła uśmiech na Twojej twarzy!

Gdzie i dlaczego powinieneś postawić parawan medyczny? Omega System odpowiada!

Profesjonalny parawan medyczny od wielu lat stanowi absolutnie podstawowe wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego, pokoju fizjoterapeutycznego czy nawet pokoju zabiegowego. To jednak nie koniec listy pomieszczeń, w których tego typu zasłony odgrywają kluczową rolę. Na parawan medyczny powinien zwrócić uwagę również właściciel punktu stomatologicznego czy chociażby świadcząca profesjonalne usługi kosmetyczka. Oferowany przez nas parawan jest gwarantem odpowiedniego poziomu intymności oraz bezpieczeństwa pacjenta. Wydzielenie stref prywatnych to również doskonały sposób na innowacyjną aranżację gabinetów, gdzie znajduje się więcej niż jedno stanowisko pracy. Wolnostojący panel stanowi więc ułatwienie także dla osoby wykonującej służbowe obowiązki. Skorzystaj z naszego asortymentu, w którym znajdziesz parawany medyczne o różnej konstrukcji. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie!