Close

w dniu 09.06.2023 (piątek) firma Omega System będzie zamknięta

4 października 2021

Praktyczne wyposażenie Twojego biura. Odkryj zalety naszych ścianek działowych

Korporacje coraz częściej sięgają po projekty biur w stylu Open Space. Jest to dość wygodne rozwiązanie, jednak warto taką przestrzeń wyposażyć w dodatkowe ścianki działowe, które zapewnią komfort każdemu pracownikowi. Jak zadbać o odpowiednie zagospodarowanie biura, aby stworzyć naprawdę praktyczne i stosowne miejsce do pracy? Omega System wyciąga pomocną i profesjonalną dłoń do wszystkich firm, które pragną usprawnić swoje stanowiska.

Zaplanuj swoje idealne i funkcjonalne stanowisko pracy ze specjalistami Omega System

Projektując idealne miejsce do pracy, należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Przede wszystkim stanowisko powinno być bezpieczne. Ścianki działowe nie zagrażają Twojemu zdrowiu ani życiu, ponieważ jest to nieszkodliwa konstrukcja zbudowana z wysokiej jakości materiałów. Komponent ma za zadanie chronić Cię przed promieniami słonecznymi, z którymi często zmagają się pracownicy korporacji. Dodatki takie jak: lampka lub tablica, zamontowane do przegród biurowych mogą mieć swoje praktyczne zastosowanie. Takie elementy usprawnią Twoją codzienną pracę i umożliwią korzystanie w pełni ze swojego stanowiska. Ścianki działowe do biura to przede wszystkim połączenie indywidualnego komfortu pracy i ułatwienia komunikacji między pracownikami.

Funkcjonalne ścianki działowe do biura: rodzaje i zalety komponentów

W naszym asortymencie posiadamy różne rodzaje przegród działowych. Tworzymy innowacyjne konstrukcje z trzech typów profili: ROUND Line, ECO Line i QUBE Line. Wszystkie są wykonane z wysokiej klasy materiałów. Można je modyfikować i przekształcać, dzięki temu każdy Klient z łatwością dopasuje ścianki biurowe do swoich potrzeb. Środkiem przegród biurowych mogą być m. in. płyty meblowe, płyty tapicerowane, płyty wypełnione pianką, a nawet szkło oraz pleksi. W naszej ofercie Omega System znajdują się konstrukcje lekkie, solidne, praktyczne i estetyczne. Ścianki działowe do biura z całą pewnością ułatwią wykonywanie zadań Twoim pracownikom i poprawią organizację przestrzeni biura. Sprawdź, jakie rozwiązania są polecane przez naszych specjalistów i twórz ergonomiczne stanowiska do realizacji służbowych zadań.