Close

24 lutego 2020

Poznaj zalety stojaka na ulotki. Powiemy Ci, dlaczego warto go mieć!

Dziś większość kampanii reklamowych umiejscowionych jest w internecie – i tam właśnie właściciele firm kierują swoje starania, by jak najlepiej zapisać się w pamięci potencjalnych kupujących. Jednak przy całej ekspansji nowoczesnych mediów wciąż jeszcze istnieją miejsca, w których to reklama outdoorowa idealnie spełnia swoją funkcję. Dlaczego? Ponieważ w jednej chwili przyciąga spojrzenie Klienta i kieruje jego uwagę bezpośrednio na ofertę danej firmy. Stojaki nadają się tutaj perfekcyjnie, gdyż to one mogą zaprezentować najnowsze promocje, ważne informacje czy po prostu prezentację aktualnego asortymentu. Sprawdź, jak najlepiej wykorzystać możliwości stojaków reklamowych.

Stojak na ulotki sprawdzi się wszędzie, gdzie przebywają ludzie

Promowanie firmy za pomocą stojaków na ulotki nadal święci triumfy chociażby na targach pracy, targach branżowych, konferencjach i różnego rodzaju wydarzeniach. Są one obecne wszędzie tam, gdzie ludzie mają czas i możliwość zatrzymać się, wziąć ulotkę do ręki i zapoznać się z ofertą danego przedsiębiorstwa. Doskonałym miejscem na ich wyeksponowanie jest też siedziba firmy, a także każda lokalizacja, w której potencjalni Klienci są zmuszeni na coś czekać: w bankach, sklepach, czy nawet na dworcach kolejowych i przystankach autobusowych. W takich sytuacjach chętniej sięgną oni po kolorową ulotkę i zainteresują się tym, co jest na niej zamieszczone. A stąd już prosta droga do tego, by zajrzeli na stronę internetową firmy albo bezpośrednio do jej siedziby. Dobrym pomysłem jest też ustawianie stojaków na ulotki w sklepach czy supermarketach. Służą one jako tło dla ulotek, gazetek albo katalogów z aktualną ofertą cenową. Oferowane przez naszą firmę Omega System stojaki są wykonane z nierzucających się w oczy materiałów w stonowanych kolorach. Niezależnie od tego, jaki format reklamy Cię interesuje, u nas z pewnością znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojej działalności.

Ulotki na profesjonalnym stojaku zwracają na siebie uwagę

Warto też zwrócić uwagę na zalety, jakie prezentuje każdy dostępny u nas stojak na ulotki. Dzięki niemu można w nowoczesny i estetyczny sposób przedstawić swoją ofertę, jak również poinformować o korzystnych rabatach czy planowanych promocjach. W odróżnieniu od innych form reklamy stojaki na ulotki dają możliwość dotarcia jak najbliżej do potencjalnego Klienta. Plakatu albo baneru internetowego nie da się bowiem zabrać do torebki czy kieszeni – ulotka znajdzie się tam odruchowo i po krótkim czasie o sobie przypomni. Dlatego stojaki cieszą się tak dużym zainteresowaniem właścicieli firm z najróżniejszych branż. I Ty możesz poznać ich skuteczność – wystarczy, że zgłosisz się do nas. W Omega System pomożemy Ci dobrać idealny stojak na ulotki do Twoich potrzeb. Doskonale sprawdzi się i na branżowych targach, i na co dzień, w siedzibie firmy.