Close

7 grudnia 2020

Mobilny stojak na ulotki znajdzie wiele praktycznych zastosowań. Zrobimy taki specjalnie na Twoje potrzeby!

Jak rozdawać broszury reklamowe, aby faktycznie trafiały do odbiorców, a nie lądowały w śmietniku? Zachęcić konsumentów do samodzielnego sięgania po ulotki, zamiast wciskać im je na siłę! Stojaki z odpowiednimi kieszeniami wykazują się sporą skutecznością w realizowaniu zakładanych celów. W firmie Omega System mamy jeszcze kilka sposobów na to, aby jeszcze bardziej ją zwiększyć.

Jeżdżące stojaki z ulotkami przydadzą się podczas rozmaitych akcji promocyjnych w miejscach publicznych

Wybór odpowiedniego punktu do dystrybucji materiałów reklamowych ma spore znaczenie dla powodzenia całej kampanii. Większa mobilność zapewnia znacznie szerszy zakres możliwości sprawdzenia, w którym miejscu łatwiej przyciągnąć uwagę odbiorców – jeżeli pierwotna lokalizacja firmowego punktu nie spełnia oczekiwań, wystarczy błyskawicznie przestawić stojak na ulotki w inną część obiektu. Wprawdzie profile aluminiowe, z których najczęściej korzystamy są dość lekkie i jednocześnie trwałe, to podstawa wyposażona w obracające się o 360 stopni kółka będzie znacznie poręczniejsza. Wystarczy się z nami skontaktować, a przedstawimy wszystkie szczegóły wyjątkowej propozycji Omega System.

Jesteśmy w stanie stworzyć dowolną konstrukcję, w tym tablicę z kieszeniami wyposażoną w kółka

Każdy Klient ma własne oczekiwania i pomysł na prowadzenie działań marketingowych. Doskonale to rozumiemy, dlatego stale rozbudowujemy naszą ofertę o kolejne, interesujące propozycje. Pomysł z mobilnymi stojakami na ulotki to niejako kolejny, naturalny krok po stworzeniu tablic informacyjnych na kółkach. Z tego rozwiązania Omega System korzystają rozmaite zakłady produkcyjne oraz biura, przystosowanie go na potrzeby druków reklamowych nie stanowi dla nas większego problemu. Gwarantujemy, że dostarczone produkty będą trwałe, a ich estetyka stanie na bardzo wysokim poziomie. Nasza firma dysponuje nowoczesnym zapleczem technologicznym oraz zespołem cenionych w branży fachowców. Stojak na ulotki od Omega System posłuży Twojej firmie przy wielu okazjach przez długi czas!