Close

12 października 2020

Maksymalnie efektywna ścianka reklamowa? Zaprojektuj ją wraz z OmegaSystem!

W dobie tak konkurencyjnego rynku, z jakim mamy do czynienia w tym momencie, każda forma wyróżnienia się na tle firm o bliźniaczo podobnym profilu działalności jest na wagę złota. Omega System proponuje szereg wystawienniczych rozwiązań, które pomogą Ci zaprezentować ofertę w doskonały sposób. W naszym asortymencie znajdziesz chociażby ścianki reklamowe. Zastanawiasz się, jak takie komponenty mogą pomóc w promocji produktów bądź usług? Jako eksperci z dużym doświadczeniem odpowiemy na to pytanie. Sprawdź, jak zaprojektować własną ściankę!

Minimalizm i silne nawiązanie do marki. To skrócony przepis na idealną ściankę reklamową

Tworząc ściankę reklamową należy brać przede wszystkim pod uwagę funkcjonalność takiego nośnika marketingowego. Ważnym aspektem jest również skuteczność przekazu informacji. To właśnie na tym elemencie skupimy się w pierwszej kolejności. Żeby reklamowana przez Ciebie usługa mogła rzeczywiście rzucić się w oczy potencjalnego Klienta, należy zadbać o to, aby taka ścianka reklamowa spełniała kilka najważniejszych aspektów. Nie może stanowić ona miejsca, w którym zasypiesz odbiorcę ogromnymi ilościami niepotrzebnego przekazu. Minimalizm króluje w przypadku tworzenia takich nośników. Co to oznacza w praktyce? Postaw na logo przedsiębiorstwa, wspierane przez krótkie, ale chwytliwe hasło reklamowe. Istotny będzie również dobór grafiki. Jeżeli posiadasz własnego brand hero – osobę bądź postać utożsamianą z marką, nie bój się wykorzystywać ich wizerunku. Przypadkowa nie może być też kolorystyka ścianki. Zadbaj o to, aby bezpośrednio nawiązywała ona do barw regularnie prezentowanych przez Twoją firmę. Znajdziesz je chociażby w logotypie. Spójność w takim przekazie gwarantuje końcowy sukces, jakim jest przyciągnięcie uwagi Klienta. Dzięki ściance reklamowej maksymalizujesz szansę na sfinalizowanie kontaktu udaną transakcją!

Wiele form zastosowania to jedna z największych zalet nowoczesnych ścianek reklamowych

W OmegaSystem doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dużą popularnością cieszą się ścianki reklamowe. Jest ona tak ogromna, że właściwie ciężko wskazać jedno, konkretne zastosowanie takiego komponentu marketingowego. Świetnie wspiera on każde działanie promocyjne. Nasze produkty stanowią więc obowiązkowe wyposażenie pawilonu na branżowych targach oraz innych tego typu wydarzeniach. To właśnie w takich okolicznościach spotkasz największą grupę Twoich potencjalnych Klientów w jednym miejscu, a profesjonalna i dobrze zaprojektowana ścianka skupi uwagę na proponowanym przez Ciebie produkcie. Ze względu na spory marketingowy potencjał oraz możliwość swobodnego przenoszenia ścianek, mogą posłużyć one również jako wspieranie codziennej sprzedaży w sklepie stacjonarnym. Swobodnie ustawisz je za swoją ladą. W galeriach handlowych warto ustawić nowoczesną ściankę reklamową, która zastąpi baner wskazujący, gdzie dokładnie można Cię znaleźć. To ułatwi życie Klientowi, a Tobie pozwoli mnożyć zyski!