Close

1 kwietnia 2019

Komu przydać się może pylon reklamowy?

Opatrzenie obiektu usługowego, handlowego, czy innego rodzaju siedziby firmy dobrze wyeksponowanym, czytelnym i efektownie wykonanym szyldem to często nieodzowny warunek tego, by móc liczyć na sukces. Nie chodzi jedynie o to, by zapewnić sobie należytą widoczność i rozpoznawalność – osobną kwestię stanowi budowa konkretnego wizerunku, czemu musi być podporządkowana forma tego rodzaju nośnika. Wybór rozwiązań jest dziś w tym zakresie dość szeroki – jeśli mamy swobodę zagospodarowywania terenu przed budynkiem, warto z tego korzystać.

Umiejętnie wykorzystaj przestrzeń i promuj się efektownie

Pylon, nazywany także totemem reklamowym, może przybierać bardzo różne postaci, toteż cele, w jakich da się go wykorzystać, także są rozmaite. Okazały, dwustronny element tego rodzaju ustawiony przed siedzibą przedsiębiorstwa, nie tylko skutecznie wskaże jego lokalizację użytkownikom drogi przybywającym z obu kierunków, ale może stanowić jeden z atutów architektury otoczenia obiektu – pod warunkiem, że będzie rezultatem dobrego projektu i zostanie fachowo wykonany – każdy z dotychczas dostarczonych już naszym Klientom wyrobów tego rodzaju może w tym zakresie uchodzić za wzór.

W przypadku obiektów, z których korzysta większa liczba przedsiębiorstw, a każdemu niezbędny jest dobrze widoczny nośnik wskazujący na jego obecność, pylon reklamowy jest szczególnie użytecznym rozwiązaniem. Duża powierzchnia, jaką oferuje, umożliwia umieszczenie na nim tylu pól, ile będzie w danym miejscu niezbędne, każdemu podmiotowi zapewniając doskonałą ekspozycję ich nazwy czy logotypu, a jednocześnie pozwalając na uniknięcie chaosu, jaki niechybnie będzie rezultatem stosowania indywidualnych tablic.

Dzięki swobodzie w kształtowaniu jego ostatecznej formy, jaką cieszyć się mogą nasi Klienci, pylon da się wykorzystać także np. w roli okazałego, efektownego, ale przede wszystkim czytelnego drogowskazu, przydatnego zwłaszcza na terenie dużych przedsiębiorstw, do których w różnych celach nieustannie docierają pojazdy.

Prostym sposobem odmień każde wnętrze

Nie trzeba nikogo przekonywać o tym, jak ważna jest aranżacja każdego firmowego wnętrza – także takiego, w którym przyjmować będziemy gości, kontrahentów, klientów. I tutaj pylony, w odmianie przeznaczonej właśnie do takiego zastosowania, okazują się niezwykle przydatne. Doskonałym pomysłem jest umieszczenie takiego nośnika w recepcji czy przy wejściu, pozwala on uzyskać także bardzo korzystny efekt jako element wystroju przestrzeni będącej miejscem wystąpień. Wykorzystują go więc w swoich siedzibach zarówno przedsiębiorstwa, jak i oddziały dbających o wizerunek instytucji – może on stanowić zarówno efektowny element wystroju, jak i obiekt stricte reklamowy, promujący konkretną ofertę – duża powierzchnia otwiera przed osobami projektującymi przeznaczoną na nią grafikę ogromne możliwości. Korzystając z oferty firmy Omega System można być pewnym, że rezultatem pracy jej fachowców będzie charakteryzujący się doskonałym wyglądem pylon, który znakomicie sprawdzi się w zastosowaniu, do którego jest przeznaczony.

Exit mobile version