Close

21 grudnia 2020

Czy parawan medyczny można spersonalizować? Jak najbardziej! W Omega System dysponujemy odpowiednimi narzędziami

Urządzając prywatną klinikę, gabinet czy przychodnię warto zadbać o najmniejsze detale. Zbudowanie wśród pacjentów odpowiedniej renomy wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności, ale także właściwego wizerunku. Pacjent, który poczuje się nieswojo w dziwnie urządzonym pomieszczeniu, nie będzie aż tak chętny, by polecić Twoje usługi znajomym. Dlatego zamawiając parawan medyczny w Omega System masz spore możliwości wyboru.

Spójna kolorystyka wszystkich elementów w gabinecie zrobi korzystniejsze wrażenie

Nie jest żadną tajemnicą, że otaczające barwy wywierają niebagatelny wpływ na nastrój. Bodaj najsłynniejszy przykład to różnica w odczuwaniu temperatury pomieszczenia. Kolejne badania odkrywają więcej podobnych zależności, a z takiej wiedzy można zrobić konkretny użytek. Rzecz jasna parawan medyczny ma za zadanie przede wszystkim zapewnić poczucie prywatności oraz intymności podczas badania lekarskiego. Aczkolwiek nie należy lekceważyć znaczenia prezencji tego rodzaju wyposażenia. Wyblakła, poruszająca się od byle przeciągu kurtyna z folii budzi znacznie mniejsza zaufanie niż solidna, stojąca na mocnych podstawach ścianka.

Parawany medyczne od Omega System powstają z trwałych, niezawodnych materiałów

Tworząc tego rodzaju produkty korzystamy przede wszystkim z profili aluminiowych oraz pleksi. Mamy ogromne doświadczenie w ich precyzyjnej obróbce, więc jesteśmy w stanie stworzyć z nich konstrukcję o praktycznie dowolnych kształtach, wymiarach i kolorach. Od mobilnego parawanu medycznego na kółkach, utrzymanego w odcieniach szarości, aż po wielobarwne, segmentowe zasłony, oddzielające jedną część gabinetu od drugiej. Omega System oferuje znacznie więcej opcji niż większość wykonawców. Współpracujemy z wieloma branżami, z łatwością dostosowujemy się do wymagań oraz oczekiwań naszych Klientów. Dotyczy to zresztą wszystkich parawanów – nie tylko medycznych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami Omega System.